Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy lehet szőke hajam festés...

Hogy lehet szőke hajam festés nélkül, természetesen?

Figyelt kérdés
sziasztok,tudtok pár hái trükköt amivel természetes szőkés hajam lehet?Most barna hajam van és nekem akarom hogy teljesen szőke legyen,csak egy kicsit szőküljön
2013. jún. 1. 09:30
 1/3 anonim ***** válasza:
nap
2013. jún. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Citromlé! :)

Tegyél egy permetező üvegbe citromlevet (vagy azt a citromlevet, amit teába raknak, én azt használtam), majd menj ki a napra.

Fújd be vele a hajad, de úgy, hogy mindenhol nedves legyen, sőt, csöpögjön róla! Hagyd míg megszárad, majd csináld meg még párszor. Aztán majd mosd meg. :)


Én egy hétvégén megcsináltam ezt 4x, de csak a hajam végén, és észrevehetően kiszőkült. :') Vagyis nem lett szőke (!), hanem csak világosabb barna, de észre lehetett venni az árnyalatváltozást.


Amúgy meg természetes úton nem tudsz szőke hajat varázsolni magadnak... :) Akkor valószínűleg senki sem festené a haját. Ráadásul ezek a házi praktikák sokkal inkább tönkreteszik a hajadat... 15/l

2013. jún. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen dolgok mint a citromlé meg franc tudja (nekem semmit nem változtatott mondjuk, csak kiszárította a hajam), de bármivel is szőkíted a hajad az mindenképp árt neki.
2013. jún. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!