Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen formázástól lehet...

Milyen formázástól lehet ilyen a hajam vége?

Figyelt kérdés

sziasztok, most válltól 10 centi hosszú a hajam, pici 2 lépcsőfok van benne, de alapvetően a vége egyenes, de nem merek elmenni fodrászhoz mert lassan nő a hajam és mindig egy 10 centit visszavág.., és növeszteni akarom jó hosszúra. [link]


kb ilyesmi a hossza, de sokkal dúsabb(ne a színt nézzétek:D) meg az alja az egész formája, olyan formátlan. És azt akarom ha megnő, hogy ilyen formájú legyen a vége, ilyen "szálkás", ne legyen egybe a hajam.


[link]


16l


2013. jún. 4. 20:41
 1/10 A kérdező kommentje:
most Így olyan semmilyen az egész hajam:/
2013. jún. 4. 20:42
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem az póthaj, és azért ilyen elvékonyodó.

Ha ilyet szeretnél, majd meg kell tépni az alját, viszont az nem tesz jót a hajnak.

2013. jún. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
értem köszi:)hát még ebből a hosszúságból hülyén nézne ki v nemtom
2013. jún. 4. 20:47
 4/10 anonim ***** válasza:
Hú de szép az a haj :) Nekem nagyon dús a hajam és én vágattam már ilyet és sose volt póthajam. Először is találni kell egy jó fodrászt ami nekem sikerült sokadik próbálkozásra. pont ugyanígy vágta le a végét annyit tudok, hogy ritkította az alját meg gondolom megvan erre a technikája. Csak a jó fodrászól függ az egész, nem kell ide póthaj.
2013. jún. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
4es vagyok még azt elfelejtettem hogy ki is kell egyenesíteni hogy ilyen legyen:)
2013. jún. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
ja hát hullámosodik a hajam okés köszi:)) akk kicsit várok és akk szerintem megcsinálom ilyenre :D
2013. jún. 4. 20:58
 7/10 anonim ***** válasza:

A szőke csajnak a második képen akkora haja van, mint egy oroszlánnak ha nem vasalja:

[link]


Meg kell tépetni meg ritkítani, nekem attól lett ilyen, és utána kivasalni, ha magától nem egyenes. Ez minden tanácsom, mástól nem lesz ilyen.

2013. jún. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
ritkítástól félek, de oké köszi:) vasalástól nekem is szebb csak ritkán szoktam
2013. jún. 4. 22:39
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is ritkán vasalok mert tönkreteszi a hajam, konkrétan csak addig áll így amíg a fodrász megcsinálja :D A ritkítás is attól függjön hogy mennyire dús a hajad, nekem pl muszáj mert annyira dús hogy nem tudok mit kezdeni. De lehet hogy nem is fogja neked ritkítani szerintem anélkül is lehet ilyen hajat.
2013. jún. 5. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
okés köszi ^^
2013. jún. 5. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!