Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Zsíros hajra kinek mi/melyik...

Zsíros hajra kinek mi/melyik sampon vált be a legjobban?

Figyelt kérdés
Már kipróbáltam tényleg mindent...drágábbakat is, bio sampont is, zöld teásat, mindent...de semmi sem akar használni:S
2013. jún. 6. 13:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Milyen időközönként mosod?
2013. jún. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%

Gyógyszertárban lehet kapni a Plantur 39 nevűt. Elvileg menopauza kapujában álló idős nőknek ajánlják, de nekem így 25 évesen az ellenkező nemből nagyon bevált :DDD Sajnos drága, 3000Ft körül, de nagyon jól habzik, kevés kell belőle.


Korábban is működött nekem a koffein tartalmú samponokból több, de 6-9 hónap után mindegyikhez hozzászokott a fejbőröm és már nem volt annyira látványosan jó utána. Ezt viszont már több, mint 2 éve használom és még mindig tökéletes.

2013. jún. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ha nem megyek huzamosabb ideig sehova, akkor van, hogy egy hétig nem mosom meg direkt mert tudom nem egészséges ha sűrűn van mosva. De ha sokat járkálok városba, társaságba, ügyet intézni akkor van, hogy egy héten 2-3x mosom.
2013. jún. 6. 13:20
 4/9 anonim ***** válasza:

Amik beszoktak válni zsíros hajra:

- rozmaring

- csalán

- koffein (ez valakinél pont az ellenkezőjét éri el és még zsírosabb lesz)


De kezdheted normál samponnal is. Sokaknak azért ilyen gyorsan zsírosodó a hajuk, mert speciális készítményeket használnak rá. Tehát nem biztos, hogy az a jó, ha pont zsíros hajra valót használsz.

Én semmit nem merek ajánlani, mert ki kéne kísérletezni, hogy mi az ami neked jó. Ezen a létrán én is végig mentem, vagy 1000 sampont kipróbáltam.


Amit ne tégy: ne használj balzsamot ill. egyéb hajformázó/ápoló szereket, mert ettől is gyorsabban zsírosodhat.

Illetve hintőporral ki tudod tolni a hajmosást, mint száraz samponként használod.

2013. jún. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Hát sajna normál samponnal is kísérleteztem és esküszöm egyik között sem fedeztem fel minimális változást sem:S

most találtam egy ilyet, ezt dícsérik nagyon:

[link]

2013. jún. 6. 13:37
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáld ki. Sajnos zsíros hajnál nincs csodaszer. :(


Ami a barátnőmnek bejött az nekem nem és ami nekem jött be az neki nem.

Ezért nem is merek semmit igazán ajánlani. :(


De átérzem a problémád, én is zsíros hajú voltam/vagyok.

2013. jún. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Esetleg ezt is kipróbálhatod:

[link]

drogériákban lehet kapni, kb. 600 Ft. Viszont érdemes gyógyszertárban venned hozzá egy pipettát (pár 10 Ft), mert azzal sokkal könnyebben és egyenletesebben fel tudod vinni a fejbőrödre.

2013. jún. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is sokáig küzdöttem a zsíros hajjal míg ki nem próbáltam a Médea sampont.

[link]

Az egyik kedvencem, sose hittem volna hogy egy 500Ft-os samponban mindent megtalálok amire szükségem van :)

2013. jún. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
1,5 - 2 liter meleg vízbe 1 evőkanál szódabikarbóna, összerázod, és ezzel mosod meg. Nem lesz habos, csak át kell dörzsölgetni a hajad és a fejbőröd, utána ecetes vagy almaecetes vízzel leöblítheted (ugyanennyi vízbe 1 kanállal)
2013. jún. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!