Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tudok az ellen tenni,...

Mit tudok az ellen tenni, hogy intim részen borotválkozás után ne legyenek piros foltok?

Figyelt kérdés
2009. okt. 11. 03:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne borotváld.
2009. okt. 11. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Babahintőporozd borotválás után, így nem fognak kijönni.
2009. okt. 11. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem eleinte voltak piros foltok lent amikor elkezdtem borotválni, de amikor hozzászokott a bőröm semmi nem jött ki rajta, nem battogzik ki nem is foltos. Ha most kezdted sztem várj és idővel hozzászokik a bőröd csak eleinte hetente borotváld és csak később sűrűbben.
2009. okt. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen, most kezdtem
2009. okt. 11. 13:41
 5/5 anonim válasza:
En mar 3 eve borotvalom...es csak akkor pattog ki lent a borom, ha tul feszes bugyit veszek fel elso nap...elso nap ezert mindig francia bugyi es aztan tanga...igy eleg egy heten 1x es kesobb ha mar tul eros akkor 2x.
2009. okt. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!