Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a leghatékonyabb módszer a...

Mi a leghatékonyabb módszer a hajtöredezés megszüntetésére?

Figyelt kérdés
Régóta festett, élénk vörös a hajam, megszeretném növeszteni, de nem megy mert szörnyen töredezik. Praktikákat ennek megoldására, esetleg tanácsokat kaphatnék?

2013. jún. 15. 21:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ami már töredezett azon semmi se fog segíteni, le kell vágni a végét. Hővédő minden egyes alkalommal ha valamivel formázod a hajad, de inkább kerüld a hajvasalókat/hajsütővasakat, lehet formázni ezek nélkül is.
2013. jún. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy így is rövid már. És nem szoktam vasalni, csak nagyon ritkán. 2 hetente vagy 3szor. Meg szeretném növeszteni ricinus olajjal próbálkozom, de nem megy. :/
2013. jún. 15. 21:52
 3/16 anonim ***** válasza:
Az elsőnek igaza van....ha mégis inkább a vágás helyett próbálkoznál (mert van türelmed és pénzed) akkor az alábbi termékek a szalonokban elég jól bizonyítottak: Schwarzkpopf Fiber Force termék, Matrix - Protopak kizárólag fodrászcikkben kaphatóak.
2013. jún. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ezek a termékek úgy nagyjából mennyibe kerülnek?
2013. jún. 15. 22:00
 5/16 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg még más hajvégápolók, amik beváltak ?
2013. jún. 15. 22:11
 6/16 anonim ***** válasza:
Sajnos a töredezett hajvég problémát csak a vágás oldja meg. Én is ezzel a problémával küzdök. A legtöbb, amit tehetsz, hogy nagyon nagyon vigyázol a hajadra, hogy ne törjön tovább, és majd ha nő pár centit, visszavágatod. Más megoldás nincs sajnos :( Addig kihúzhatod a Balea szilikonos hajvégápolóval és Elseve selymes olajjal.
2013. jún. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Vaddisznó szőrből készült hajkefével kell fésülni, ne gumizd össze sűrűn, ne szárítsd, vagy csak nagyon alacsony fokozaton, a hajfesték is eléggé tönkre tudja tenni, lehet hennára(kána) kellene felváltani, a hajvasalást a minimumra csökkentsd, és a már eltört végeket tényleg le kell vágni, mert tovább fog törni...
2013. jún. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
A Protopak 500 ml és egy embernek legalább fél évig elég kb 3000 forint. Kisérletezhetsz olcsó, bolti kütyükkel is, de azok nem építenek semmit a hajba :( A Fiber Force termékek kisebb kiszerelésűek hasonló áron ( kb 200 ml) . Próbáld ki, mielőtt levágatod, ezektől nem teljesen lesz ép, de a vágást megúszhatod! Még a Solution maszk is segíthet 500 ml Matrix termék és 4000 forint körül van....nem tudom, hogy azt lakosság veheti e....keress egy Matrixos fodrászcikk kereskedőt (nem mindenhol van).
2013. jún. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

A töredezésre csak a vágatás a megoldás.

Megelőzésre használhatsz sok féle terméket, én is a professzionálisokat ajánlom :)

2013. jún. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Ahogy látom, nagyon ajánljátok a Matrix termékeket, amint tudom, valószínű hogy kipróbálom az egyiket. Nem szeretném levágatni az így is rövid hajam még rövidebbre..sőt, növeszteni szeretném, csak egyszerűen nem akar nőni.. azaz nő, csak letörik, így semmi sem látszik a növéséből. szóval muszáj lesz kipróbálnom valamit.
2013. jún. 16. 23:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!