Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Oké, szerintem nem jó kategóri...

Oké, szerintem nem jó kategóriába raktam. Na de hogy mondjam el ezt anyunak?

Figyelt kérdés
szoval az a helyzet hogy 13éves vagyok és ...természetesen én is szőrösödöm.namáàrmost. hogy mondjam el anuynak hogy szeretnék egy borotvát? vagy.értitek.már tök ciki hogy mindenkinek sima a lába csak ém vagyok egy jeti ....

2013. jún. 16. 00:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"Nézd, nem lebeszélni akarlak, de jól gondold meg a borotvát. Ha elkezded sokkal erősebb szőrszálak fognak nőni, és ahol eddig egy szál volt, ott két-három szál is ki fog jönni egyszerre."


Ez hülyeség. Mégis hogy változtatná a szőrök számát az, hogy levágod őket? Én soha életemben nem használtam mást a lábamon borotván kívül, és vannak olyan részek, ahol már nem is nő szőr. Konkrétan kopasz foltok lettek a lábamon.

2013. jún. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek előttem szólóval,ez a nagyanyáink mániája volt ez,de,mint sok ostobaság ez sem jött be a 9-es borotvás beíró vagyok,nekem is az évek múltával csak kopott,a barátnőm pedig már meg is bánta az intim részek leborotválást,mert már alig nő neki vissza.


Ilyenkor a kamaszkor miatt fog egy darabig erősödni nem a borotva miatt.

2013. jún. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Hát akkor szerencsések vagytok és különlegesek. Én a tinikor után borotváltam, bár ne tettem volna. Azóta bizony sokkal erősebb szőrszálak nőttek vissza.

Azonkívül két naponta kellett csinálni, mert szúrt és olyan borostás volt, mint a férfiak arca. Szerintem undorító. De ez az én véleményem és tapasztalatom a borotvával.

2013. jún. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!