Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Meddig ér a még ízlésesnek...

Meddig ér a még ízlésesnek számító hosszú haj?

Figyelt kérdés
jelenleg nagy hajnövesztési korszakomat érem mivel találtam nagyon szép fonatokat meg,kontyokat ,de rövid hozzájuk a hajam.....augusztus vége óta növesztem és valahova derék és fenék közé tervezem meg növeszteni ....

2013. jún. 17. 18:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, szerintem földig érő haj is lehet szép, csak a túl hosszú, egyszer vki mondta, hogy volt régen fenékig érő haja, és belelógott a wc-be:S Meg nagyon sokáig tart azt kifésülni szerintem, plusz szerintem talán könnyebben is ki tud jönni a haj a helyéről, mert nehezebb a hosszú haj, és lehúzza a fejbőrt, szóval inkább ne, de én nem értek ilyen dolgokhoz, szerintem pl hát közepéig érő az még jó lehet, annál hosszabb meg hát minek, abból is, sőt még rövidből is lehet tök jó frizurákat csinálni szerintem:)
2013. jún. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a fenék feletti az ízléses, mert én már láttam olyat, hogy ráült a hajára meg ilyesmit, szóval az az ideális amire még nem tudsz ráülni :)
2013. jún. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem attól függ, mennyire gondozod. Ha csak hagyod lógni, az már derékig érő hajnál se túl szép, de ha szépen megcsinálod, akkor mindegy, milyen hosszú. Mint az Aranyhajban, amikor a kislányok befonták neki, még úgy is sarkig ért, de tök jól nézett ki :)
2013. jún. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez eléggé ízlés kérdése. Az az igazság, hogy a legtöbb embernek ahogy én észrevettem a derékig érő az a határ, amire már vagy azt mondja, hogy túl hosszú, vagy hogy határeset, még belefér.

Nekem tetszik a nagyon hosszú haj, de ember és hajfüggő is. Van akinek már a derékig érőt is túl hosszúnak látom, mert mondjuk nem egészséges vagy túl kevés a haja. Viszont van, akin még a földig érő is tetszik.

Persze vannak ezek a tévhitek, hogy milyen nehéz bánni vele, belelóg mindenbe, stb., de hülyeség. Nyilván senki sincs olyan hülye, hogy belelógjon a haja a vécébe, mert előrehúzza az ölébe vagy feltűzi addig. Meg alapból akinek van mondjuk fenékig érő haja, az nem valószínű, hogy napi szinten kibontva hordja, mert nem a legkényelmesebb, unalmas ha mindig csak ki van bontva és a hajnak sem jó.

2013. jún. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Derékig érő haj a max nekem én is addig növesztem ajánlom a subrina-recept szérumot és sampont nekem sokan mondják,hogy milyen sokat nőtt és szedem a dm-es hajnövekedést serkentő kapszulát is.
2013. jún. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%
Nekem a hátközépig erő tetszik leginkább, v alatta max 5 cm-vel, az annál hosszabb nekem már olyan alaktalan, olyan semmilyen valahogy..de ez teljesen ízlés kérdése:)
2013. jún. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem minden ápoltságtól meg attól függ, hogy illik-e az illetőhöz. De attól függetlenül nyilván nem csupán a hossztól függ az ízlésesség meg a nőiesség. Rengeteg fenék alatt érő hajú nőnek nem elég ápolt a haja (nyilván mert baromi melós rendesen ápolni, ismerek olyan nőt, akinek segítséget kellett kérnie a hajmosáshoz, annyira nehéz és hosszú volt a haja... plusz ehhez hozzájön a gyakran teljesen töredezett hajvégek, az, hogy ide-oda áll stb.).
2013. jún. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!