Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 1éve felnyírattam oldalt a...

1éve felnyírattam oldalt a hajam, de mára megbántam,1,5-2 cm- körül van most és lehetne rá póthajat tenni? Mivel nagyon csúnya ahogy nôl. :/ És ha lehet hány tincs haj kellene? 16L

Figyelt kérdés
2013. jún. 19. 09:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Mitől lenne csúnya? hagyd hadd nőjön most már szabadon, a póthaj megint csak tönkretenné a hajvéget és sose nőne meg a hajad
2013. jún. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
vágasd hozzá a többit
2013. jún. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Csak 5 cm-es hajhossztól lehet hosszabbítani.

De miért nő ilyen lassan a hajad? 1 év alatt már legalább 12-18 cm-t nőnie kellet volna.

2013. jún. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Erre gondolhattál volna akkor is, amikor felnyírattad. Amúgy kend ricinusolajjal, attól gyorsabban fog nőni. A póthajat nem teszik ilyen rövid hajra.
2013. jún. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Le lett vágva többször is. azèrt nôl csúnyán mert valahol le van lapulva valahol meg áll.:/

köszönöm a normális válaszokat.:)

2013. jún. 19. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!