Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajamat 2-3 naponta kell...

A hajamat 2-3 naponta kell mosnom, viszont most lesz egy 10 napos cserkésztábor ajova megyek, és itt tulajdonképpen nomád körülmények között élünk, tehát hajmosásra sincs nagyon lehetőség. Mit csináljak hogy ne tűnjön olyan zsírosnak a hajam?

Figyelt kérdés
2013. jún. 22. 10:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmit. Ezek a táborok erről is szólnak részben. Ezért lesz nagy élmény, mert semmi sem a megszokott.
2013. jún. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ha sima vízzel megmosod valahogy, az azért javít a helyzeten. gondolom nagy meleg lesz, kibírod ha vizes a hajad egy pár órát.
2013. jún. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én táborokban is hajat tudtam mosni, még ilyen nomád körülmények közt is. Mikor fürödtem gyors hajat is mostam közben, balzsam, öblítés... szárítani meg nem kell napközben pillanatok alatt magától megszárad.
2013. jún. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én sem értem, hogy miért ne tudnád megmosni a hajadat. Zuhanyozni sem fogtok?
2013. jún. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha van rá lehetőség, akkor megmoshatod simán vízben is, aztán megszárad. Bár nem hiszem, hogy egy cserkésztáborban zsíros haj miatt furán néznének rád. :)

Esetleg az első napok után fogd össze lófarokba a hajad, úgy kevésbé látszik.

És még valami! Láttam már ilyen ún. száraz sampont, amit csak rá kell fújni a hajra és máris kevésbé tűnik zsírosnak. Én még nem próbáltam, de hátha jó, azt is kipróbálhatod. (Asszem a dm-ben lehet kapni.)

2013. jún. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Víz azért biztos lesz, sampont mindenképp vigyél, valószínű meleg lesz, szóval a napon megszárad. Ha felkötöd a hajad lassabban zsírosodik. Hintőporozással ki lehet tolni 1-2 nappal a következő mosásig.
2013. jún. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szárazsampont is használhatsz. utolsó voltam
2013. jún. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok segítséget! :)
2013. jún. 23. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!