Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A kék ételfesték befogja a...

A kék ételfesték befogja a barna hajat?

Figyelt kérdés
Szeretném kék ételfestékkel színezni a hajam, mert nincs pénzem színezőre, hajfesték meg csak Németországban van, így befogná a barna hajat? Ha rajta hagyom sokáig? Szép kékre szeretném, sötét és világoskék keverékeként!

2013. jún. 23. 20:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Ételfestékkel ne tedd tönkre a hajad. Bármelyik fodrászkellékesben kapsz kb 700 ft-ért kék festéket, azaz mixtont. Az nagyon sötét kék, ha világosabb kell akkor szőke festékkel keverd. A hajad persze csak a sötétebb színre tudod befesteni, világosabbhoz előbb szőkítőporral le kell szívatni. Azt is kapsz fodrászkellékesben.
2013. jún. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Igen, sokan csinálják ételfestékkel, és elég szép színe van szerintem lsd.: [link]

csak ez is ugye szőkén van rajta..

2013. jún. 23. 22:04
 13/17 A kérdező kommentje:
Miért, színező nem teszi tönkre?
2013. jún. 23. 22:05
 14/17 anonim ***** válasza:

A punkok se étel festékkel festik a hajukat, hanem rendes színezővel.

A szőkítést meg ne csináld magadnak, ha órákban gondolkozol, mert csak le fogod égetni a hajad. Szőkítéshez menj fodrászhoz. Amúgy szólok, hogy ezek a kék, rózsaszín és egyéb színezők nem nagyon tartják a színüket 1-2 hétnél tovább.

2013. jún. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Nem, akit linkeltem, őt ismerem, és ő mondta, hogy ez a kék ételfestékkel volt csinálva!:) és tudom sajnos, hogy nem tartanak sokáig...
2013. jún. 23. 22:35
 16/17 randomgirlLOL ***** válasza:
74%

Szerintem befogná, de nyilván nem tenne jót a hajnak - nem mintha annyira sokat ártana, úgy viselkedik, mint egy színező. A sok értetlenkedő kommentelőnek meg üzenem, hogy hajszínezésre bizony sok alternatíva van, ki így oldja meg, ki úgy, az ő dolga - csak válaszoljunk arra, amit kérdez.

Egyébként You Tube-on száz meg száz ilyen ételfestékes, italporos hajszínező videó van, eddig mindenkinek bevált. :D

2013. jún. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 randomgirlLOL ***** válasza:
48%
Bocs a kissé heves válaszért, fel vagyok bosszantva. :DDD
2013. jún. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!