Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehet otthon kezelni a...

Annabellaa kérdése:

Hogyan lehet otthon kezelni a zsíros pattanásos bőrt?

Figyelt kérdés
Mióta kamaszodok azóta nagyon zsíros lett az arc bőröm,nem volt ilyen...Mindig megmosom meleg vízzel,de ezen kívül vannak még valami praktikák amik beválnának?Válaszaitokat előre is KÖSZÖNÖM!!!
2013. jún. 24. 14:42
 1/4 anonim válasza:
Nekem is ez a problémám zsíros a bőröm T vonalban de leginkább az orromnál. Nagyon idegesítő hogy ha éppen odanyúlok ragad, főleg így nyáron. :D Nekem az vált be hogy ha érzem hogy zsíros az arcom megmosom hideg vízzel meg reggel és este használom a Baleától ezt az arclemosó gélt. Szerintem megéri mert kb 600 ft és nekem használ. A kamilla is nagyon jól szárít. Vattával is borogathatod vagy gőzöld ki vele az arcod heti 1x-2x. :)
2013. jún. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a kedves választ!!:)
2013. jún. 24. 18:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Teafaszappan pont ilyen bőrre való vagy még a kamilla teával való borogatást tudom ajánlani. Mennyire vagy pattanásos?:)
2013. jún. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Elszórtan van sok a homlokomon!!!ezt a kamillateás borogatást kipróbálom már sokan mondták!Köszi:)
2013. jún. 25. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!