Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szolisok! Először szeretnék...

Szolisok! Először szeretnék szoliba menni lenne pár kérdésem több lent?

Figyelt kérdés
viszonylag konnyen barnulok, ha kifelszek napozni 1-2 ora alatt latszik kulombseg. az a baj hogy nincs lehetosegem nagyon napozni..szoval a szoliba leeges elleni kremet kerjek? hany percre mennyek kb? Nem akarok csoki lenni csak kozepesen barna. Alloba vagy fekvobe mennyek? anyajegyek kifognak jonni rajtam? tehetek elene vmit?

2013. júl. 2. 17:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem kell naptej, ha van barnulást segítő krémed, azt kenhetsz magadra, de nem feltétlenül fontos.

Szerintem, ha nem vagy nagyon fehérbőrű, 8 perccel simán kezdhetsz. Álló szolit ajánlom, higiénikusabb, mint a fekvő, igaz nem olyan kényelmes, de nekem jobban bejön.

Anyajegyek ellen nem tudsz tenni semmit, de ha nem vagy rá hajlamos, akkor nem jön ki több.

Én fehér bőrű vagyok, sajna egyre több anyajegyem van, nem tudok ellene tenni.

Én szoli után az arcom hidratálóval kenem, mert érzékeny a bőröm. Jó szolizást! ;)


22/l

2013. júl. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!