Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen legyen a hajam az esküvőn?

Milyen legyen a hajam az esküvőn?

Figyelt kérdés
a ruhám pánt nélküli. csak vendég leszek és az is azért mert anya munkatára lesz a vőlegény és nekem is mennem kell de amugy max látásból ismerem. lehet kibontva is mondjuk loknik vagy illik feltenni kontyba? köszi előre is a normális válaszokat:) 15/L
2013. júl. 8. 23:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy meg a kontyokhoz, en a loknira szavazok :)
2013. júl. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ahogy neked jól esik.
2013. júl. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Fiatal a kontyhoz? Hát pedig mostanában nagy divat lett a fiatalok körében is, bár nekem sosem tetszett. Én is inkább loknira szavazok.:)
2013. júl. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
30%
Zselézd az égnek és fess bele pár metál tincset
2013. júl. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én egyébként szoktam nézni a lifenetworkön takács nóri műsorát, a hogyan legyek jó nőt, és abban már volt, hogy ilyen alkalmakra csinált magának hajat. Érdemes lenne megnézned, írd be googleba a címét, ott az első oldalon rengeteg videó van feltöltve, persze keresgélni kell.:)
2013. júl. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Salx Narval ***** válasza:
Biztosan volt már pár frizud, válaszd azt amelyik legjobban tetszett. Én a meleg miatt valami feltűzöttet javasolnék. A lányom múltkor bohóckodott egy oldalon, ahol a saját fényképarcára különféle színű és formájú frizurákat próbálhatott fel, ott választotta ki a nyári viseletét.
2013. júl. 9. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is a feltűzöttre szavazok ilyen melegben. A hullámos annyira nem rossz ötlet, viszont a legtöbb csaj iylenkor göndöríttet
2013. júl. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
34%
nem korai még az esküvő 15 évesen? egyébként én is a loknira szavazok
2013. júl. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Salx Narval ***** válasza:
Hát dehogynem, de mit tehetne szegényke ha meghívták.:D Csak vendég lesz, nem menyasszony.:D
2013. júl. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek aranyosak vagytok:))) akkor majd az időjárás eldönti:)
2013. júl. 10. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!