Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Legyen-e menyasszonytánc az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legyen-e menyasszonytánc az esküvőn?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Én azzal kapcsolatban szeretném a véleményeteket kikérni,hogy nemsokára lesz az esküvőm,amin kb:42-en leszünk,jönnek vidéki rokonok,akiknek nagyon fontosak a hagyományok,ezért gondoltuk,hogy legyen menyasszonytánc az esküvőnkön :) Viszont a rokonok,akik közelebb laknak hozzánk,már majdnem mind odaadták a pénzt,amit ránk szántak..Ha csinálunk menyasszonytáncot,akkor az nem fog lehúzásnak tűnni szerintetek?Ebben az esetben tit tartanátok menyasszonytáncot?


2011. júl. 23. 07:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%

én biztos, hogy nem. Majd a vidéki rokonok is oda adják előtte amit a menyasszonytáncra szántak.

Én amúgy is ellene vagyok ennek a pénzért táncolok dolognak. Aki adni akar az így is úgyis add.

2011. júl. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
74%
Természtesen legyen,csak ne pénzért járd!
2011. júl. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%
Felénk menyecske tánc szokott lenni. Ezt vagy feltüntetik a meghívón is,de ha nem,akkor a menyecske visszajövetelkor a vőfély közli a násznéppel,hogy egy csókért táncol az újasszony. Ilyenkor mindenki ad egy puszit a menyecske arcára.
2011. júl. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
81%

és a vidéki rokonok esküdnek, vagy te? ne azért csinálj menyasszonytáncot, hogy nekik eleget tegyél.


Mi is figyelembe vettük a rokonakat, meg is bántuk.


A férjemmel egyszerű esküvőtt akartunk, fogadással, és csak pár fővel és jött is a felháborodás, hogy de ezt nem így szokás...


Nagymamám annyira ellene volt a fogadásnak, hogy leszervezte a vacsorát, képes volt egyedül kifizetni. Majd utána szólt, hogy ő már a kaját elintézte.

Tanúmnak nagymamám testvérét szerettem volna, nagyon kedves, és nagyon szerettem. Fél rokonság háborgott, hogy a keresztapukát kell. Mivel őt ki nem állhatom, így keresztanyum lett, de mit kaptam érte... pedig fele annyit se törődött velem, mint nagymamám testvére. Nagyon megbántam, hogy ezen a napon, nem egy hozzám közelálló rokon volt a tanúm.

A ruha miatt is akadékoskodtak, mert nem volt abroncsos. Hetekig győzködtek, de erről nem tudtak lebeszélni, mert már évek óta megvolt a ruha képe, még középiskolában vágtam ki egy újságból.

2011. júl. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
69%
Ne a rokonok kedvére tegyél! De ha magad is szeretnél, rophatod apróért, pusziért, sorsgegyért, emlékkönyvbe írt jókívánságért! :)
2011. júl. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
97%

Mi kaparós sorsjegyért táncoltunk!:)

Nagyon jó volt utána kapargatni, a közel 200 db-ot!

2011. júl. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
95%
Nálunk úgy kalkulálnak a vendégek, hogy a pénz egy részét boritékba adják, a másik részét a menyasszonytáncba.
2011. júl. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
37%
A vendegekert meg kell tartani a mennyasszonytancot. de szogezd le, hogy csakis adomanykent fogadod el a penzt. Nevezd meg az egyesuletet is. Ha osszekottetesbe lepsz az egyesulettel az eskuvo elott, kuldenek Neked ki boritekokat, amibe a penz rakhato. Ne felejtsd tudatni a vendegeket, hogy mennyit sikerult osszegyujteni az est vegen, es ne felejtsd megkoszonni Nekik.
2011. júl. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
56%
nem a pénz a lényeg egy ilyen nagy alkalomkor! Szerintem legyen! Inkább az étekekből legyen egy kicsit kevesebb (az úgyse szokott sha elfogyni)
2011. júl. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
71%
Legyen olyan menyasszonytánc, ahol nem a pénz a lényeg... Szerintem sem erkölcsös kiforgatni a rokonok zsebét mégjobban, de a menyasszonytáncot én sem tudnám kihagyni :D
2011. júl. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!