Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csak szerintem kelt igénytelen...

Csak szerintem kelt igénytelen hatást az ombre festés?

Figyelt kérdés

Mikor először megjelent, jót röhögtem, és azt gondoltam, csak pár hónapig fog tartani, és nem sokan fognak felülni erre a hülyeségre...

De csak nem múlik, már szinte minden második lány ilyenre festteti a haját, és kezdem azt gondolni hogy csak én találom borzasztóan gusztustalannak. Olyan mintha lenne rajtuk egy kb egy éves lenövés.


2013. júl. 11. 12:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%

én eddig nagyon kevés lányt láttam ilyen hajjal, de azok nagyon pocsékul néztek ki.

viszont a színes ombre hajak azok szerintem mutatósak.

2013. júl. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak szerinted, egy véleményen vagyok veled. Főleg annál, akinek kevés és meggyötört haja van. Csöves haj.

Akinek meg szép, fényes, dús, azt főleg nem értem.

2013. júl. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
van amit szépen megcsinálnak és gyönyörű,de pl amit most reklámoznak( [link] )olyan mintha egy hatalmas lenövés lenne az ember haján,ezek már nagyon igénytelenek,de az a gond hogy sokszor az ember nem találja el a színeket és inkább vicces mint szép
2013. júl. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem tetszik,sőt eléggé borzalmas. Még az elején nem is voltam annyira ellene,gondoltam 'jólvan ha ez teszi boldoggá legyen" ,de most,hogy tényleg minden 2.lány ilyen hajjal szaladgál és egyik borzalmasabban van megcsinálva,mint a másik az már elég visszataszító.
2013. júl. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon gáz és igénytelen. Tényleg olyan, mintha valami óriási lenövése lenne. :/
2013. júl. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
96%
szerintem meg lehet csinálni szépen. nekem a gyenge átmenet, a "napszítta" hatás és a színes tetszik. kövezzetek meg:D
2013. júl. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is láttam már nagyon szép,ízléseset.
2013. júl. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Jajj végre, örülök h valakinek ez a véleménye! :D Nekem sem tetszik, szerintem is olyan mintha le lenne nőve.. Érdekes eddig az volt a ciki ha valakinek lenőtt a haja, fúj de gusztustalan, igénytelen, stb, erre most meg mindenki ilyenre festi. Túl sok logikát nem látok benne..... :)
2013. júl. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én mikor először láttam, komolyan azt hittem hogy csak nem festi után a haját és a lenövés miatt sötét a teteje. Sajnos tévedtem, ez a divat, bár ez igazán szomorú.
2013. júl. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem tetszik
2013. júl. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!