Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csak szerintem kelt igénytelen...

Csak szerintem kelt igénytelen hatást az ombre festés?

Figyelt kérdés

Mikor először megjelent, jót röhögtem, és azt gondoltam, csak pár hónapig fog tartani, és nem sokan fognak felülni erre a hülyeségre...

De csak nem múlik, már szinte minden második lány ilyenre festteti a haját, és kezdem azt gondolni hogy csak én találom borzasztóan gusztustalannak. Olyan mintha lenne rajtuk egy kb egy éves lenövés.


2013. júl. 11. 12:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
80%
Nem tetszik, semmit sem csinálok ami divatban van...
2013. júl. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Vannak szépek azért, de inkább csak azok, amik ugyanannak a színnek az árnyalatai, nem ilyen elütő mint ami a képen van. Kétféle világosszőkéből vagy kétféle barnából lehet teljesen jókat kihozni, de ami ennyire elüt, az tényleg olyan mint a lenövés.
2013. júl. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
35%
Ha igényesen, ügyesen van megcsinálva és illik az illetőhöz, akkor szerintem tud kifejezetten előnyös is lenni.
2013. júl. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
nekem sem tetszik, eddig kb két olyat láttam, amire azt mondtam: na, ez nem rossz. de az olyan, hogy ugyanaz a szín és csak kicsi átmenet van benne, nem olyan, hogy felül barna, alul szőke (sokan a lenőtt hajukat hívják ombrenak...)
2013. júl. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
ennyi erővel fesse be majd hagyja lenőni, ugyanazt a hatást kapja mint az ombre...
2013. szept. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!