Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan használjam a gyantát?

Hogyan használjam a gyantát?

Figyelt kérdés
Pl. csak bikinivonalra jó, vagy az egészre használhatom ott "alul"? Ne nézzetek hülyének, de nem használtam még..

2013. júl. 12. 21:35
 1/4 punkibunki9 ***** válasza:
Szerintem magadnak ne gyantázd. Elég nehéz feladat, és ott lent nem is akármilyen gyanta kell. A bikinivonalon még megpróbálhatod de az is nehéz. A szőr növekedésével MEGEGYEZŐ irányba SIMÍTSD RÁ jó feszesen, majd az ELLENTÉTES irányba határozottan TÉPD LE. És ne húzd felfelé, mindig vízszintesen húzd le. De van olyan, hogy az egyik helyen még erre nő a szőr, de rögtön mellette egy centivel már a másik irányba. Ezért kell vigyázni. De nagyon könnyű elhibázni, akkor bevérzik, beszakad és benő a szőr. Olyan csúnya lehet tőle, hogy megbánod hogy egyáltalán megvetted, ha nem mész kozmetikushoz. Nem drága, még olcsóbb is mert ha havonta kétszer mész el is kevesebbe kerül mintha annyi gyantát vennél meg. A boltban drágább.
2013. júl. 13. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen,használhatod az egész intim területre.
2013. júl. 13. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igazából már megvettem az X-epil gyantát, de akkor nem kísérletezek vele alul, viszont hónaljon nem olyan macerás ugye?
2013. júl. 13. 09:52
 4/4 punkibunki9 ***** válasza:
igazából ott is nagyon érzékeny... de ott azért nem annyira macerás csak figyeld merre nő a szőr.. amúgy lehet venni azt a gyantát nem tudom hogyan hívják hogy gyantamelegítőben melegítik folymatosan és felkened de nem kel hozzá papír hanem rányomod, megszárad és úgy húzod le.. általában ezzel csinálják az intim területeket, meg a bajuszt a hónaljat stb...
2013. júl. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!