Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ne használjunk deót mert...

Ne használjunk deót mert káros az izzadás meg egészséges mi a véleményed? 10 éve még nem volt így elterejedve a deo v.20 éve inkább miért kapotak rá az emberek?

Figyelt kérdés
2013. júl. 20. 12:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

tökmind1..


Muszáj használni, mert a 40 fokban 5 perc alatt büdöskévé változhat az ember.

2013. júl. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
engem nem érdekel, egészséges-e az izzadás, mivel azt tudom, hogy egy büdös, izzadt ember elviselhetetlen.
2013. júl. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Nem az izzadással van baj, hanem a szak kellemetlen. Izzadni kell, a méreganyagoknak el kell távozni a szervezetből, az nem ciki, az a ciki, ha büdös.
2013. júl. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A dezodor nem akadályozza meg az izzadást, csak abban segít, hogy ne legyen szaga. Az izzadásGÁTLÓK használata tényleg nem egészséges. Lehetőleg olyan deót válassz, ami az egészségre ártalmas anyagoktól, pl alumíniumszármazékoktól mentes.

És elég sok minden nem volt elterjedt régen. Pl a napi tisztálkodás. A szőrtelenítés. Változik a világ, ez van. Az meg elég zavaró mindenkinek, ha valaki büdös a környezetében. És 10-20 éve is elég elterjedt volt már a használata a deóknak. Rendszerváltás előtt meg nem igazán volt ilyesmi kapható errefelé, az Egyesült Államokban már akkor is alap dolognak számított.

2013. júl. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nagyon félek nem akarom hogy bajom legyen
2013. júl. 20. 12:53
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem rendes izzadásgátló nem létezik ezek max a szagot fedik el,rosszabb esetben a szaggal keveredik az illat:D
2013. júl. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De ti hasznaltok? Mert én most mar nem fogok
2013. júl. 20. 13:01
 8/11 anonim ***** válasza:
előző vagyok én gyógyszertári kikevert pasztát használok,az izzadást nem gátolja,viszont a szagot azt fantasztikusan elfedi,3 órát sétáltam a melegben és nem volt semmi szagom,de egyébként mivel ennek nincs semmi illata én fújok rá dezodort.
2013. júl. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Használok, sima drogériában kaphatót, Rexonát rendszerint. Egyszerűen képtelen lennék elviselni az izzadságszagot, főleg nyáron.
2013. júl. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én pl Baleát használok, olcsó is, aluminium mentes is. Nem hinném, hogy ez bajt csinálni, büdös meg nem akarok lenni. Amúgy is annyi szemetet eszünk meg kenünk magunkra, ez már kb mindegy szerintem..
2013. júl. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!