Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit lehet a száraz, töredezett...

Mit lehet a száraz, töredezett haj ellen csinálni?

Figyelt kérdés

vasalom a hajam sajnos de muszály mert anélkül nem vagyok hajlandó kimenni az utcára :S de egyre rosszabb a helyzet mert szeretném nőveszteni de nagyon eltöredezett és msot voltam fodrásznál aki elég sokat levágott :( de még mindig elég töredezett :( hogy hozzam rendbe a hajam?

használok gliss kur sampont ,balzsamot,hajvégápolót,festék kimélő balzsamot(mert szőke melirok vannak benne) meg szedem a biovannét is már 10 hete! de már unom h az összes zsebpénzem ilyen hajkütyükre megy el :S

aki tudd valami hasznos tippet adni annak elörre is nagyon köszönöm!


2008. jún. 26. 15:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Melegollót próbáld ki!
2008. jún. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Melegolló a harmadszori vágás után hozott eredményt nekem, de egy vágás kb 6000 ft felénk. De utána vigyáznod kell rá, nem szőkít, nem vasal, mert akkor ugyanott vagy. Valószínű a hajad is ilyen sérülékeny típusú, szőkítés vasalás meg még rá is tesz.
2008. jún. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Gliss kur spray,ezt a vasalás mellett is használhatod.

És próbáld meg ritkábban vasalgatni a hajad.

Azért törik jobban gondolom,és csinálj hajpakolást legalább 1 héten 1x,de 3nál többször ne,mert azért az sem jó,ha utána zsírosodni kezd a hajad.

2008. jún. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%

A hajvégeidbe dörzsölj jól hidratáló krémet, és hagyd rajta min. 5 percig ez rendbehozza a töredezést.


száraz hajra pedíg törj össze egy élesztőt keverd össze vízzel, úgy hogy kenhető massza legyen, és ezt ked szét a hajadon és a fejbőrödön, hagy rajta 10-15 percig majd mosd le.


Hidd el a házipraktikák jobbak mint a modern világ paraszvakításai...például pattanásos börre is mennyi marhaságot árulnak, mindegyik halványit, javit egy leheletnyit a bőrön de valójában egyik se használ, viszont van egy különleges tea melynek ahozzávalóit a kerben megtalálod. Az az egyetlen ami tényleg használ...


Egyéként mi az hogy nem mersz kimenni az utcára vasalatlan hajjal? Ez baromság, így teszed tönkre. Végül visszasírod majd a természetes hajad, annyira leamortizálódik majd...

2008. jún. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

Bár nem tudom pontosan h mi az a melegolló?!


A házireceptek meg tényleg jók,bár ezt még nem hallotam de kiprobálom :)


Amugy meg azért nem megyek ki az utcára ugy hogy nincs kivasalva a hajam mert alapból hullámos ami nagyon nem tetszik,bár nem értem mert 4 ével ezelött azt sem tudtam mi az a hajvasaló de nem is kellet mert alapból szögegyenes hajam volt! :s

és szeretnék minnél hosszabb hajat de ha nincs kivasalva és hullámos akkor még rövidebbnek látszik :(

2008. jún. 26. 16:17
 6/10 anonim ***** válasza:
Hajcsavarókkal próbálkozz, és úgy szép tincsekben lesznek, és nem is kell vasalnod! Néha néha lehet hullámos a hajad, ha szép tincsekben áll, nem?
2008. jún. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia.A melegollo egy olyan olló, amelyik elégeti a hajad végét, vagyis a meleg hatására lezárja a végeket hogy a továbbiakban ne tudjon tovább törni.
2008. jún. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Ápold, vágasd minél rövidebbre és hagyd meggyógyulni.! Minél többet "kinlasztod" annál rondább lesz!
2008. júl. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

szia nekem is el van töredezve a hajam, de kaptan egy intenziv hajkura-nevű szert és az is nagyon jó

én is szoktam vasalni a hajamat, de monták ,hogy nagyon eltöredezett tőle és azóta nem vasalom ,mert vasalás nélkül is szép

mostmár nem zavar,hogy göndör (nekem igy is tetszik)

Itt egy hajpakolás probáld ki a fodrászom ajánlotta:

2db tojás

egy kevés citrusolaj

és annyi balzsam(ebből se kell ojan sok),hogy massza legyen belőle

rárakod a hajad végére és becsavarod türülközőbe

5-10 percig rajtahagyod,utánna alaposan ki kell öbliteni

mindenféleképpen hajmosás után

2008. júl. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem tartom szerencsésnek a "szépség" vitaminokat, károsíthatják a vesét! A meleg ollós hajvágás használ, ugyanis lezárja a hajvégeket ezzel gátolva a haj további töredezését. Hanyagold a melírt, nem jó párosítás hajvasalással. A hajvégekre pedig oliva, vagy ricinus olaj. Szépség vitaminok helyett sörélesztő!
2010. febr. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!