Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szolárium? Mennyire károsít?...

Szolárium? Mennyire károsít? Télleg nagyon veszélyes a szoli?

Figyelt kérdés
Az nagyon károsítja a bőröm ha 1 héten 3- szor megyek 5 percre ? Amúgy érdekes hogy ki van írva hogy védő szemüveg használata kötelező , de én nem találtam sehol meg nem is adtak ...vagy az csak a fekvőben kell használni , mivel én állóba szoktam menni ?

2013. júl. 24. 16:14
 1/6 A kérdező kommentje:
++ majd akarok csökkenteni a szolizáson csak kezdésként megyek ennyiszer ez az első hetem
2013. júl. 24. 16:17
 2/6 anonim ***** válasza:

Már maga a folyamat olyan hogy természetellenesen égeti a bőröd, ettől látod barnultnak magad

Ha abból indulunk ki hogy maga a sima napozás is káros anyagokkal sugárzik, akkor tök mindegy hogy a kabinba vagy egy héten 15percet


Ha nem adnak szemüveget és úgy véled hogy kellene, akkor vigyél magaddal valamit letakarni a szemeid, de ne napszemüveget mert semmit nem ér

21/F

2013. júl. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem tudok neked biológiai összefüggéseket mondani, de én annyira emlékszek egy hihető biosztanáromtól hogy: pergamenszerű ráncos lesz tőle a bőröd, ez a hatása.

Na nekem ez nem éri meg.

2013. júl. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%
Ja, a télleg helyesen: TÉNYLEG!
2013. júl. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Havi 15 percet járok a bőröm még szép,de ismerek olyan csajt is aki évek óta heti 20-40 percet megy, undorító színe és bőre van és 10 évvel idősebbnek néz ki. Én speciel nem használok szemüveget,mert nem kedvelem és nem lett bajom még ettől sem.
2013. júl. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
akkor lesz aszott a bőröd ha nem hidratálod mivel a szoli kiszárítja a bőröd előtte szolikrémmel érdemes bekenni magad ettől jobb színed lesz ha van benne önbarnító,ha nincs és zuhanyzás után is be kell kenni a tested a szemüveg nem fontos elég ha becsukod a szemed az álló szolik általában erősebbek ott ahol nincs plexi üveg ott ajánlom jobban a szemüveget.És rákos sem leszel,ha nem mész heti 5 ször 20 percre tehát mértékkel a bőröd típusától függ ,hogy mennyit menj és mennyi időre és ha most kezded akkor alkalmanként emeld az időt pl 6 perc utánna 9 és így tovább úgy kell járni,hogy először többet pl heti3 szor aztán másik héten heti2 és így váltogasd ha eléred a kellő színt csak heti 1szer elég lesz elmenni.
2013. júl. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!