Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Intim és egyéb gyanta otthon?

Kiwimanocska kérdése:

Intim és egyéb gyanta otthon?

Figyelt kérdés
tudom, hogy kegyetlen, de otthon szeretnék gyantázni. eddig borotváltam. meg tudnátok velem osztani a tapasztalataitokat? milyen gyantával érdemes? házilag készített cukorgyanta jó? (a gyantacsíkok nekem eddig nem váltak be)

2013. júl. 25. 15:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mindenképpen meleggyanta.Jobban tapad.Előtte és utána is fertőtlenítsd így nem gyullad be.Kis területeken gyantázz és alaposan feszítsd ki a bőrt.
2013. júl. 26. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekem a bolti gyanták nem jöttek be, bár lehet csak azért, mert én is kezdő voltam. De most kipróbáltam a cukorgyantát. Ezzel nem ragadtam úgy, mint a másikkal és kevésbé is fájt, mint epilátorral. Az eredmény meg sokkal jobb lett. Nem tépi annyira a szőrszálaidat, mint más, szerintem ezért is érdemes megpróbálni.

Intim területen kicsit macerásabb, de ha kitartó vagy meg lehet oldani. A lényeg, hogy ott is ki kell feszíteni a bőrt.

2013. júl. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Milyen fajta meleggyantát ajánlotok? És a cukorgyantát otthon csinálod? En is hallottam róla, de nem tudom, hogy az erősebb szőrszálakat is kitépi e
2013. júl. 26. 22:09
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is otthon készített cukorgyantával szoktam.Kitépi az erős szőrszálat is,mert nekem is erős,fekete. :( A hónaljam is azzal szoktam,az kicsit fájt,de kibírható. :) Viszont tartós.A hónaljnál problémásabb volt,mert nincs 3 kezem,és bele telt kis időbe,de megoldottam,kifeszítettem,ahogy tudtam a bőrt. :) Ami meg ott maradt pár szál,utána szemöldök csipesszel kiszedtem még. :) De ha van segítséged hozzá,akkor gyorsabban legyantázod.Küldök egy linket,ami szerint én csinálom a cukorgyantát.Volt hogy elrontottam 1-2x ,de általában sikerülni szokott.

[link]

2013. júl. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az utolso valaszolonak nagyon szepen koszonom, holnap ki is probalom a cukorgyantat :)
2013. júl. 30. 21:05
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szívesen. :) Sok sikert hozzá!Ha netán nem sikerülne,ne keseredj el,próbálgasd,amíg nem sikerül.És ha a gombóc a kezedben kicsit kemény,addig gyúrmázd a tenyeredben,esetleg pár csepp vízzel,míg puhább nem lesz és ragacsosabb,hogy fel tud kenni és lerántani.De ezeket majd kitapasztalod Te is.
2013. júl. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
És vigyázz nehogy megégesd magad!És ne főzd majd inkább nagyon túl barnára,mert nekem akkor nem sikerült.Túlfőztem és utána olyan lett,mint a cukormáz,vagy mi,fényes és kemény.Na az nem lett jó nekem. :) És tök jó,hogy ha végeztem,vagy közben is már ha túl puha lett és már rám ragadt,akkor sem olyan vészes,mert csak beállok a kádba és jó meleg vízzel lejön,lekaparható. :)
2013. júl. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Na kiprobaltam, elsore nem sikerult szerintem tul sok vizet ontottem a cukorhoz... De nem baj, holnap megint megprobalom picivel tobb tapasztalattal, hatha sikerul :) es koszonom a segitseget!:)
2013. júl. 31. 14:06
 9/11 anonim ***** válasza:
Sajnálom,hogy nem sikerült. :( Remélem fog majd sikerülni és jó lesz.
2013. aug. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Tegnap vettem egy veet zsele hyantat, szerintem az is magyon jo! Ha az elfogy ujra megprobalkozom a cukorgyantara, mert nagyon kivancsi vagyok arra is :)
2013. aug. 2. 02:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!