Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nemrég lett leszívva a barna...

Nemrég lett leszívva a barna hajam szőkére, de már lenőtt! Sajnos elég macerás lenne minden hónapban újraszőkíteni, a festék nem fogja be. Csak a hajszínváltás maradt? :S

Figyelt kérdés

Amúgy sötétbarna szemem, eredetileg barna hajam van ilyen vöröses árnyalat is van benne. :/ A bőröm meg kicsit barnább(nem vagyok dzsipszi :D)... Tudtok javasolni valamit? :S

Akár valami "szert" amitől lassabban nőne a hajam? :D


2009. nov. 25. 10:59
 1/4 anonim ***** válasza:
hát sajnos ez ilyen dolog, nem igazán tudsz mit tenni , festeni kell minden hónapban. viszont vannak szőkítő festékek amik szerintem tök jók, és ha mindig ugyanazt használod akkor elég csak a tövét festeni vele. és az tuti használ, hiszen van olyan ami 6-8 árnyalatot is világosít. nekem sötétbarna a hajam eredetileg de évek óta szőke vagyok és nekem simán kiszőkíti a hajamat.
2009. nov. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem értem miért macerás, csak a tövét kell szőkíteni. De ha más színt választasz azt is havonta festeni kell majd ha nem akarod hogy hülyén nézzen ki.

Bár a barnább bőrödhöz nem hinném hogy jó ötlet volt a szőke, túl természetellenes.

2009. nov. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is a sötét barna hajamat szőkére festettem(nekem is enyhén kreol a bőröm)Sajnos tényleg havonta festeni kellett a hajam tövét(nagyon látszott a barna),de ha csak a tövét festettem be akkor az mindig elütött a többi résztől.Mivel maga a festék is kopott,néha olyan volt a hajam mintha besárgult volna.Viszont ha az egészet festettem be az jó volt,de nagyon tönkre tette a hajamat,így meguntam a szőkét,és más hajszínt választottam..
2009. nov. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nekem sárga volt tőle először, és tetszett XD. Platinaszőkét meg nem akarok. :(

Úgy látom legjobb lesz, ha haszínt váltok. :(

2009. nov. 25. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!