Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hirtelen jött narancsbőrt...

A hirtelen jött narancsbőrt hogyan tudnám kezelni?

Figyelt kérdés

23 éves, 160 centiméter magas 57 és 63 kiló súly közt ingadozó lány vagyok. Nem vagyok kövér, hanem ún. homokóra alkatom van.


Úgy tudom, a narancsbőr nagyrészt genetikai eredetű- amikor kamasz koromban rendszeresen sportoltam és 45 kiló voltam, minimálisan a combomon látszott. Nem volt feltűnő és nem zavart. Kicsit híztam azóta, de narancsbőr-ügyileg nem volt változás.

Most viszont, az elmúlt pár hétben, nyaraláskor kicsit elhagytam magam ( nem most híztam meg 45-ről 60-ra, csak nem mozogtam és 2-3 kiló felugrott ) és ma szembesültem vele, hogy az EGÉSZ fenekemen látszik, ami meglepő, hiszen a sportnak köszönhetően mindig is formás, izmos fenekem volt.

Most is feszes és izmos, de fölötte "gödröcskés" a bőr. Az eddigi "semmi"-hez képest igen ijesztő és látványos a változás.



Az a kérdésem, hogy volt-e valakinek ilyen tapasztalata, sikerült-e visszanyernie a formáját, és, ha igen, milyen gyorsan sikerült, milyen erőfeszítésbe került?


A válaszokat előre is köszönöm! :)


2013. aug. 4. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Kezdj vele valamit, nem szép látvány...

F

2013. aug. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

kedves #1-es, azért írtam ide, hogy tanácsot kérjek, tudod, engem zavar a legjobban.....Pontpontpont.. :)


Ellenben, HA tudsz hasznos választ is írni, azt szívesen fogadom!

2013. aug. 4. 16:58
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Motivációt tudok írni. Rossz látvány a narancsbőr, és akkor még enyhén fejeztem ki magam...
2013. aug. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ez neked motiváció?? folytasd azt amit azelőtt csináltál hogy elhagytad magad, le fog menni az a pár kiló és újra jobban fogsz kinézni! hajrá, drukkolok:) <- na ez a motiváció:D
2013. aug. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Eléggé frusztrált vagyok. Bocsi a bunkó válaszokért.
2013. aug. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!