Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan csinálhatok afro hajat...

Hogyan csinálhatok afro hajat magamnak otthon?

Figyelt kérdés
csak oldalt szeretnék csinálni 5 fonatot mintha csattal lenne eltűzve, előre is köszi:)

2013. aug. 4. 23:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Hú, én pont most csináltam magamnak!!! :) Nagyon jó! Én 19 tincset csináltam meg, az kb olyan 1-másfél óra volt.


Én azt csináltam, hogy összefogtam a hajamat, majd a copfból kiszedtem tetszés szerinti vastagságú tincseket (no persze egyformák voltak, csak úgy értem a tetszés szerintit, hogy tőled függ, milyen vastag lesz). Utána elkezdtem fonni azt a tincset, mintha csak simán a hajamat fonnám, de sokkal szorosabbra húztam. Az első pár fonás a legfontosabb, nagyon szorosra kell húzni, hogy jól nézzen ki.

Lehet sokan hülyének fognak nézni azért, amit most írni fogok, de... na, szóval mikor a fonat végére értem, nem gumival kötöttem el, hanem egy kevéske arckrémet (igen, arckrémet!) kentem bele, és nagyon szépen befogta! Nem ragad tőle, nem is látszik, viszont az alapból göndör hajamat még göndörebbé tette és tök "aranyosan" visszakunkorodik a vége! :) Miután végeztem a 19 fonattal, vastagon befújtam az egészet extra erős tartást adó lakkal, és hagytam megszáradni magától. Az első pár órában még picit ragadós volt a lakktól, de utána ropogósra száradt, másnapra pedig puha lett. 3 napja van így a hajam, és kicsit sem jött szét!


Sok szerencsét, remélem, segítettem! Ha kérdésed van még, írj privátban! :)

2013. szept. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
juuj nagyon szépen köszönöm:D :)
2013. szept. 25. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!