Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vannak 2 dudor a mellbimbóudva...

Vannak 2 dudor a mellbimbóudvaromban, hogyan lehetne eltüntetni?

Figyelt kérdés
Úgy tudom ezt montgomery mirigynek nevezik. Nem is lenne vele problémám, mert már láttam olyanokat, akiknek kis aprók és sok van a bimbóudvar körül vagy benne is. De nekem ez a kettő van csak, egyik az egyik mellemen, másik a másikon. Normál állapotban nem látszik, de ha a bimbóm megkeményedik, vele együtt megkeményedik az is. És elég nagy. Emiatt olyan önbizalomhiányom is van.....tudom, hogy ez egy faggyúmirigy és ahogy kitapogattam, érzem a bőrömben a "tömlőt". Sebészi úton lehet eltávolítani, ezt olvastam, de heget hagy. Azt meg megint nem szeretném. Tudna valaki valami megoldást rá, amivel zsugorítani lehetne? Lézeres kezelés vagy bármi. Csak ne szike legyen.

2013. aug. 5. 16:01
 1/2 anonim ***** válasza:
sehogy olyan mindenkinek van!!!
2013. aug. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.

vagyis a lányok nagyrészének!!!teljesen normális!!!:)

2013. aug. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!