Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valaki kirpóbálta már az Ében...

Valaki kirpóbálta már az Ében Arctisztító Szappant? Mi a vélemény róla?

Figyelt kérdés

Nagyon pattanásos a bőröm és a neten találtam ezt a manna szappant. Elolvastam a véleményeket én csupa jót lehet róla olvasni.Kíváncsi vagyok a Ti véleményetekre is.

Erről a szappanról beszélek:

[link]



2013. aug. 7. 17:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Én rendeltem , de sajnos nekem nem vált be :/

semmit nem csinált a bőrömmel

szerintem ez úgy van ,hogy valakinek jó valakinek nem :)

hát nekem nem jó

2013. aug. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnálom,hogy neked nem vált be. Azért is tettem fel ezt a kérdést,mert feltételeztem,hogy a honlapon csak a szépet és a jòt ìrják le.
2013. aug. 7. 21:20
 3/3 anonim válasza:
Sziaa én rendeltem már tündérkerteset is .nekem mind2 bevàlt pattanàsaim nincsenek csak az egy dolog. Van hogy egy ido utan hozzaszokik az arcod es semmit nem csinal (szerinteem) ezèrt én vàltogatom a szappanolat és a tinitonikot minden nap hasznom 3x min. Remélem segìtettem :$
2013. aug. 13. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!