Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hány éves kortól lehet hajat...

Hány éves kortól lehet hajat festetni vagy szinezni?

Figyelt kérdés
2008. jún. 29. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs korhatárhoz kötve, de azért egy kislány furán néz ki, ha festi a haját. Ilyenkor szokták odasúgni a másiknak, hogy "és ezt az anyja megengedi?" vagy "hol van ilyenkor az anyja?". Én úgy gondolom, hogy ha lenne lányom, 14 éves kora előtt semmiképp sem. Na meg minél korábban kezdjük a hajfestést, annál hamarabb fog kihullani, roncsolódni stb.
2008. jún. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elméletileg az általános iskoláknak benne van a házirendben az is,hogy a diák nem festheti a haját.

De gondolom ez inkább az extrémebb színekre vonatkozik,vagy ugye a melír.

2008. jún. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs korhoz kötve, általánosban tényleg tiltva van, vagy legalább is volt mikor még én jártam. Ennek ellenére 6.-os korom óta festem a hajam.
2008. jún. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát gináziumban, szigorúan tiltvavan, áltlánosban az egyik osztálytársm, élénk kék és zöld tincskkel ötta ballagásra, miután egész évben rózsaszín, szóke és lila hajjal járt be. Nem szóltak érte, csak megnézték, egyépként szeét emo stílus szerint festette de nem volt az...


De szerintem ey képzeletbli legalsobb korhatár az 12 év, monduk az én hajamon még sose volt festék,de nálunk a hatodikos osztályokba 5-8 lány ózsaszí tincsekkel járt be.

2008. jún. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!