Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől lettem/leszek striás?...

Mitől lettem/leszek striás? Mit tehetek ellene? (kicsit hosszú szöveg)

Figyelt kérdés

Nem híztam nem is fogytam. Talán nagyon keveset fogytam (2-4kg), de szerintem ez nem olyan mértékű, hogy striásnak kellene lennem tőle.


Rendszeresen sportolok (heti 3x kézilabdázom, heti 4-5x lovagolok, minden nap bicajozok, néha futni is járok).


Nem dohányzok, ritkán iszok, de azt sem viszem túlzásba (buliba néhány pohár)


Ami változott az utóbbi évben talán a táplálkozásom, jó irányba. Kevesebb szénhidrát, cukor, zsír. Sok-sok zöldség, gyümölcs, hús, magvak.


Még is, ahol kezdődik a combom ott pár éve(3-4) még csak kb. 2 centis 2-2 db halvány stria volt, most már több és kb 7-8 centisek, bár szerencsére halványak.


Azt hallottam/olvastam, hogy nem lehet ellene tenni semmit, ha már látszódik, de megelőzésképp mivel lehetne kenni?


17/L



2013. aug. 18. 12:22
 1/1 randomgirlLOL ***** válasza:

Velem is ez van, pont ennyit híztam, és már csíkjaim vannak sajna. :(

Hát, én azt hallottam, hogy a grépfrút, az ananász meg az eper jótékony hatású, mivel található bennük Q10 vitamin (elvileg). Ha ezekből a gyümölcsökből turmixot készítesz és gyakran fogyasztod, talán segít. :)

Nem tudom, nem akarom összekeverni a narancsbőrrel a striákat, de lehet kapni krémeket, talán segítenek. :)

2013. aug. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!