Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen házi módszerek válhatna...

Milyen házi módszerek válhatnak be pattanás ellen?

Figyelt kérdés
Egy hónapja elkezdtem használni az arcomra ilyen pattanás eltávolító termékeket. Radír, tonik és hidratáló. De nem segít semmit sem. Sőt. Azóta eléggé kiragyásodtam. Az én bőrömmel az a baj, hogy nekem az egész arcom tiszta, pattanás mentes viszont az államról nem mondhatom ezt el. A kozmetikushoz jártam rendszeresen de nem segített semmit. Tudnátok nekem olyan módszereket mondani amihez nem kell bemenni a városba hanem itthon is találnék amivel el lehet őket távolítani? A fogkrémes módszerről hallottam már, valami olyasmi kéne. Ha a fogkrémeset csinálom meg akkor mennyi ideig kell rajtahagyni az arcomon?
2013. aug. 18. 13:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Az étkezés is sokat számít. Én pl ha mogyorót eszem másnap/harmadnap már jönnek is a pattanások...
2013. aug. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Teafa olaj is hatásos olvas utána! A fogkrém szerintem nem az igazi! A.
2013. aug. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha fogkrémet raksz a pattanásra, ügyelj arra, hogy a fogkrém ne tartalmazzon fluort, mert az elősegíti a gyulladást és még csúnyább lesz.
2013. aug. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!