Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, ti mit tesztek azért,...

Lányok, ti mit tesztek azért, hogy szépek legyetek? Többi lent

Figyelt kérdés
Milyen termékeket használtok (gondolok itt az általános dolgokra és a sminkre)? Mennyit sportoltok és mit? Mennyire tartjátok magatokat szépnek 10es skálán? Irigyek vagytok a nálatok szebb lányokra?
2013. aug. 18. 21:54
 1/9 anonim ***** válasza:
44%
Szia! Én 15 éves vagyok, közelebb a 16-hoz. Természetesen a higiéniára odafigyelek. Bár ez szerintem alap. Az arcom szerencsére nem túl pattanásos, így elég, ha naponta 2x lemosom, hetente egyszer bőrradírozok (Clean&Clear), és minden 2-3 nap Nivea éjszakai krémet használok. Sminkelni egyáltalán nem sminkelek, soha. Sportolni gyakran szoktam, leginkább futok, hetente 4x. Magamat olyan 10/6-ra értékelném külsőre. Nem vagyok irigy a nálam szebb lányokra, mert bőven van ilyen, egyszerűen nem bajlódom azzal, hogy folyton irigykedjek.
2013. aug. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Tízes skálán? Hmm. Talán hét és nyolc között helyezném el magam a saját ízlésem szerint.

A legnagyobb áldozat számomra az ételről való lemondás, borzalmasan nagy odafigyelésre szorulok táplálkozás terén, mert hajlamos vagyok könnyen felszedni a kilókat. Halon kívül más húst nem eszek meg, mindennap megeszek egy tonhalkonzervet, az kapásból 23 gramm fehérje, és eszméletlen mennyiségű zöldséget eszem, gyümölcsös kevésbé vagyok. Nyáron mindig lefőzök több liter zöld teát, citrommal ízesítem, és lehűtöm. Minimum napi 2 és fél liter folyadékot megiszok. Ebédre általában fehérjedús hüvelyesekből főtt levest, illetve önmagával sűrített főzeléket eszem. Nagyon gyakran gombát, ritkábban halat, 2 hetente egyszer. Igyekszem kizárni a tejet, tejtermékeket, nagyon ritkán fogyasztok.

Ennek eredményeképpen a bőröm tiszta, friss, matt, narancsbőrnek nyoma sincs rajtam, így csak nagyon ritkán, gyengébb bőrradírt szoktam használni, ami pedig Clean&Clear.

A sportolást nem viszem túlzásba, heti 3x szoktam 40 percet futni, de inkább kikapcsolódásnak mint sportnak. Valamelyik nap olvastam egy Victoria's Secret interjút, gyakorlatilag az összes angyal pilatesezik, és másoktól is azt hallottam a leghatékonyabb edzésformának.

Csak szempillaspirált használok, mivel nagyon szőkék a pilláim. Igazából az évek során minimum 25 fajta spirált kipróbáltam már, sok volt köztük az 5000 forint feletti árkategóriába eső, ennek ellenére, és meglepetésemre a 800 forintos Miss Sporty Xtra Black jött be.

Elképesztően hosszú szempillákat csinál, ha ügyes vagy, gyakorlatilag észre sem lehet venni, hogy ki vagy sminkelve. Enyhén van csak dúsító hatása, szóval a merészebb, műszempillahatáshoz nem ajánlom, viszont iszonyat könnyű vele dolgozni, nem visz fel túl sok festéket, nem lesznek tőle csomósak a pillák, hanem különállóak, szépek, természetesek.

Ezenkívül használok por állagú szárazsampont. Nem csak lustaságból, hanem mert iszonyatosan dús hatást ad a hajnak, komolyan, fényéveket tud szépíteni, nagyon szeretem. DM-ben lehet kapni, 600 forint. Ezenkívül nem festem a hajam, nem vasalom, nagyon ritkán begöndörítem.

Nagyon ritkán látok olyan lányt, akire azt mondom, hogy húh bssza meg, én miért nem lehetek ilyen..nem azért, mert olyan baromi nárcisztikus lennék, hanem mert tudom, hogy igenis kihoztam magamból a maximumot, nem érdemlem meg, hogy irigységben emésszem a lelkem. Persze például Miranda Kerr láttán mindig fájdult egyet a szívem, hiszen olyan gyönyörű.

A másik ok pedig az, hogy ritkán látok olyan lányt, akin látom, hogy egészséges, boldog, természetes, sugárzik belőle a kedvesség. Tényleg ritka.

Mindenki a maga módján gyönyörű. Nem tudod összehasonlítani a kardvirágot és a rózsát, de tudod, hogy mindkettő gyönyörű, ahogy az összes virág.

2013. aug. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Termékek:

általános: természetesen arcápolókat, tusfürdőt, fogkrémet stb. + nagyon odafigyelek a derékig érő-dús hajam egészségére, mert szerintem egy haj csak úgy igényes, ha egészséges.

smink: alkalom függő. Tudni kell a helyzetnek megfelelően kinézni. Suliba-munkába finoman festem magam:vékony tusvonal,halvány szemhéjpúder,spirál. Szórakozáshoz jöhet a cicaszem és valami dögösebb smink :)

Sport: attól függ mennyi időm van, de hetente párszor szeretek mozogni és minden este az izmaimat lenyújtani. Mit? mikor mit, a kedvenceim a tánc órák, úszás, edzés, gör/jégkori

Mennyire tartom magam szépnek? Elégedett vagyok magammal. Találnék hibát, ha keresnék, de azzal csak elrontanám a kedvem, szóval legyen egy erős 8as, néha kicsit több vagy kevesebb.

Irigy vagyok-e? nem szoktam. Szeretem magam ahogy vagyok, meg amúgy sem vagyok irigy típus, inkább örülök annak, amim van és örülök annak, ami másnak megadatott.

2013. aug. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

10-es skálán olyan 6-7 körül vagyok szerintem.

Nem sminkelek egyáltalán, a szépségápolásom kimerül a fürdésben és a szőrtelenítésben.

Rendszeresen sportolok, hetente többször is, de változó, hogy mit. Nem azért csinálom, hogy fogyjak, egyszerűen csak szeretek mozogni.

23/L

2013. aug. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

10-ből olyan 7-et adnék magamnak. Az arcora 9-et, mert nem tökéletes a bőröm, de amúgy meg vagyok elégedve vele, még idegenek is meg szokták jegyezni, hogy milyen szép arcom van, vagy a szememre mondják, meg a szempillámra. A hajamat is szeretem. Fenékig ér, hullámos, dús, teljesen egészséges. Erre 10-et adnék. A poblémák az alakomnál kezdődnek, arra 3-at adnék. Mindig diétázok, szoktam tornázni, mozogni, mégsem fogyok. 3-4 orvos is mondta, hogy öröklött, nem fogok tudni soha egy normális alakot elérni.

Amit teszek még, szolid smink, rendesen ápolom a bőröm, hajam, a körmöm festem, rendben tartom, hajvitamint szedek, szőrtelenítek, ilyenek.

2013. aug. 19. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ja és nem vagyok irigy másokra, mert ha úgy néznék ki, mint ők, akkor az már nem én lennék.

24/L

2013. aug. 19. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az öltözködésemre mindig nagyon odafigyelek, illetve arra, hogy ápolt legyek, eléggé maximalista vagyok és tipikusan olyan lány, aki sokáig készülődik, de én szeretek ezzel elbíbelődni, persze próbálom úgy igazítani, hogy időben belekezdjek a dolgokba és ne hátráltassak ezzel másokat. Smink: kicsi alapozó/BB krém, halvány, világos szemhéjpúder, kicsit kihúzom a szemem, spirál, pici pirosító, pici púder. 1 nap min. 2X szoktam fürdeni, nyáron többször is. Deo + parfüm alap, a hajamat is szeretem variálni, szerencsére elég strapabíró, de vigyázok is rá. Futni szoktam heti 2X-3X, illetve odafigyelek a kalória- és szánhidrát bevitelemre, de szerencsére nem vagyok hízós típus... Kb. ennyi, tízes skálán 7-8,5. (21/L)
2013. aug. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az arcbőröm holt tengeri ásványos lemosóval tisztítom, naponta 2x, radírozni is tengeri sóval szoktam, heti 2-3x. Pakolást 2-3 naponta használok, "bee venom"(méhecske méreg, vagy hogy fordítják), e vitamin, vagy manuka méz. Tusfürdőböl randomokat használok, általában vmi gyümölcs illatú, vagy vanília és luffaszivaccsal tusolok. Testápolóból a Johnson's olaj, ami örök, emellett még használok vmilyen gyümölcs illatút is. (imádom a gyümölcsillatot:-))

A hajam minden nap mosom, de soha nem szárítom. Herbáriákban kapható biosamponokat és balzsamokat használok, ebből is mindig mást. 2-3 naponta hajmaszkot is teszek fel, kókuszolajat, argánolajat, vagy gyümölcsturmixot.

Sminkből Lily Lolo-t használok. Alapozó, pirosító, rúzs, szempillaspirál, néha tus.

Táplálkozásra odafigyelek, csak fehér húst, zöldséget, gyümölcsöt eszem, naponta kb 3 liter vizet iszom, + 2-3 csésze zöld teát. Napi 3x eszem, nem nagy adagokat.

Heti 5x 4 km-t futok/sétálok munkából haza, emellett heti 2-3x kondizni is eljárok.

Én olyan 10/7.5-nek mondanám magam.

Nem vagyok irigy senkire. Egyrészt, mert attól nem leszek szebb, másrészt mert nincs két egyforma ember és nincs tökéletes sem. Pl lehet vkinek szebb orra, mint nekem, de a se99e biztos nem olyan jó, vagy boci térdei vannak, stb. A hibáink tesznek minket egyedivé:-)

2013. aug. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

elsőként a sporot említeném,mivel az alakom egy éve aligha volt nevezhető vonzónak és nőiesnek(165/47),viszont a kondi hatására sokkal formásabb lettem,most 60 kilósan sokkal jobban érzem magam,vhogy nőiesebbnek. ami nekem gondot okoz az nem a heti 4 edzés hanem a kajálás betratása(tömegnövelő étrend),mivel régen nagyon rossz evő voltam,mondjuk így visszagondolva nem is csoda h csont és bőr voltam.egyesek le is anorexiásoztak:/

amúgy annyira szigorű "étrendem " nincs,de számolom h meg legyen a napi szénhidrát és fehérje mennyiség,hiszen enélkül aligha lenne várható fejlődés.

a hajam ápolása annyiban merül ki h hajmosásnál balzsamot használok,illetve nem hazsnálok hajszárítót,elsősorban azért mert ha magától szárad meg akkor alőjönnek a természete hullámok a hajamban:)

hajvasalót,göndörítőt nem hazsnálok,vagy csak szökőévente párszor,igyekszem kerülni mivel lassan már fenékig érő hajam van,így a szívem szakadna meg ha le kellene vágatnom belőle 10-20 centiket.

a bőr ápolás mióta rendszeresen,megfelelően étkezem nincs vele problémám.furcsa mód a sport hozta meg a tiszta arbőrt.régebben mindennel kísérleteztem mégis nagyon csúnya votl a bőröm.mondjuk azt hozzá kell tennem h rengeteg vizet iszom.3-4 liter biztos megy naponta.

sminket alig hazsnálok,bb krém,púder szempillaspirál

10es skálán adnék magamnak úgy 8at mivel nagyon kritikus vagyok magammal szemben,főleg alak téren hiába így is sokkal jobb már mint az átlagé mindig jobbat és jobbat akarok.természetesen ha tükörbe nézek ettől függtelenül nagyából elégedett vagyok ,viszont ezzel együtt azt is mindig látom h na még itt-ott lehetne még bőven izmosítani,főleg fenék és comb téren.

az irigységet illetően csak annyit írok h akkor tör belőlem elő ha egy nálam sportosabb izmosabb lány látok:D

félre értés ne essék nem a terminátor formára gondolok,csupán az izmos,nőies testre.persze itt is egyénenként eltérő h kinek még mi fér bele.lehet h én is már némelyik srácnak sok lennék.

19/L

2013. aug. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!