Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Borotva ügy? (kérdésed túl rövid)

Borotva ügy? (kérdésed túl rövid)

Figyelt kérdés
Általában epilálom a lábamat, de a combomat nem, mert eddig nem volt nagyon feltűnő, mert csak pihés volt. most viszont tele van szőke szálakkal, amik a fényben látszanak. Ma vásárolgatni megyek, és szeretnék rövidben menni. Hogyha leborotválom az egész lábamat (a combomat is) utána akkor sokkal erősebb lesz? És ott le tudom majd később epilálni? vagy inkább hagyjam meg szőkén, én ne foglalkozzak azzal, hogy mások meglátják? (a lábszáramat mindenképpen leborotválom, epilálás után kipattog a lábam, és tegnap nem volt időm megcsinálni)

2013. aug. 23. 10:56
 1/5 anonim válasza:
62%
Igen, borotválás után erősebb lesz.
2013. aug. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
akkor inkább hagyjam meg szőkének? annyira nagyon nem feltűnő, mert tényleg nagyon világos, és átlagos hosszúságúak, szóval nem is nagyon rövidek. vagy borotváljam le, és akkor utána rendszeresen epiláljam ott is?
2013. aug. 23. 11:05
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
Borotválás után nem lesz erősebb! Ezt a tévhitet jó lenne elfelejteni. Csak ennyit szerettem volna hozzászólni.
2013. aug. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem hagyjad szőkének nekem is az :) anya szerint ott nagyon fájdalmas az epillálás ezért ő sem szokta
2013. aug. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

15/L

Epilálom a lábamat (combomat is) szerintem epiláld le,nem fáj annyira. egy idő után meg megszokod.:)

2013. szept. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!