Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon kikezdte a fújós...

Nagyon kikezdte a fújós dezodor a hónaljam, tiszta piros és fáj. Milyen dezodort ajánlotok helyette?

Figyelt kérdés

2013. aug. 23. 23:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt sem írtad melyik kezdte ki és milyen körülmények között. Pl. ha epilálás vagy gyantázás után fújod rá akkor akármelyik okozhatja. Ha ettől függetlenül történt, próbálj meg golyós dezodort. Ha nagyon érzékeny a bőröd, vannak bio golyós dezodorok, ezekben kevesebb a vegyszer, vagy netes is vásárolhatsz természetes dezodort (olyan mint egy szappan, azt hiszem a manna szappan oldalán láttam). Addig pedig kenegesd Bepanthen krémmel, hogy hamar helyre jöjjön.
2013. aug. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nagyon ajánlatos hogy minél előbb leállj az alumíniumos dezodorokkal, az még azoknak is árt akik semmilyen tünetet nem tapasztalnak magukon.

[link]

Ezek a legtisztább, Mo-n kapható termékek. Eleinte az is előfordulhat hogy méregtelenítik a bőrt, tehát ideiglenesen előfordulhat viszketés és más tünetek, amíg helyre nem áll a hónaljnál a bőr.

2013. aug. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sima,patikai dezodort használj,ez minden irritáló anyagtól mentes.
2013. aug. 24. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem régen én is így jártam, már nagyon szenvedtem. Én borotválás után használtam Adidas golyós dezodort.

Kenegettem naponta többször Bepanthennel, aztán pedig, amikor begyógyult elkezdtem használni ezt:

[link]


Azóta nincs ilyen gondom, próbáld ki :)


21/L

2013. aug. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Water / AquaEWG Kockázat: 0, EWG Adat: Nagyon sok, Aluminum ChlorideEWG Kockázat: 2, EWG Adat: Közepes, Isopropyl AlcoholiEWG Kockázat: 4, EWG Adat: Sok


Ebbe most akkor mi a hatóanyag? Az oké hogy enyhén káros összetevőket tartalmaz amit nem bír sokak bőre, de ez tisztának semmiképp sem mondható. A gyógyszertárival ugyanaz a helyzet. Vannak benne káros anyagok, de hatóanyagnak híján vannak.

2013. aug. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hú köszönöm szépen a válaszokat! egyébként egy Dove dezodor volt..:S
2013. aug. 24. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!