Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, titeket nem zavar...

Lányok, titeket nem zavar hogy 1-2 nap után szúr a szőr a lábatokon, hónaljatokon, stb helyen borotválás után?

Figyelt kérdés

Én borotvával szőrtelenítek, de eléggé zavar hogy 2-3 naponta újra kell borotválni az adott felületet, és hogy már 1 nappal később már szúr is megint. Csak sajna nincs pénzem rá, hogy kozmetikushoz járjak minden hónapban/gyantázó készletet (vagy mit) vegyek. Epilátort meg nem tudom hogy milyet érdemes venni, olvastam hogy van tárcsás és csipszes is, de nem tudom melyik a jobb. A másik meg az, hogy nem tudom mennyire bírná a bőröm az epilátort.

Nektek nem "fárasztó" hogy pár naponta újra borotválkozni kell? Főleg az zavar, hogy uszodába megyek rendszeresen úszni, és van hogy már kicsit látszik, olyankor olyan zavaró.

Meg akiknek van párjuk, őket nem zavarja hogy "mindig" szúrsz?



2013. aug. 26. 21:15
 1/3 anonim ***** válasza:

De zavart nagyon, nem is értem miért borotválkoztam éveken át mikor lehet otthon gyantázni, epilálni is. Semmivel nem drágább. 3 hónapja tértem át a gyantára, ehhez csak 400 ft-os patron kell, ami 3 alkalomra elég. Aztán 1 hónapja vettem egy jobb fajta epilátort is, az a nyerő eddig. Pedig érzékeny a bőröm, de mégis bírja. Jobban is mint a borotválást.

A gyanta a legolcsóbb ha a pénz számít, én ajánlom, vannak tégelyesek, patronosak párszáz ft-ért. Használni egyiket sem nehéz. Vagy van cukorpaszta amit megfőzhetsz otthon magadnak.

Ha epilátort akarsz akkor ajánlom a 8+ezres Philips vagy Braun gépeket. 8ezer alatt semmit ne vegyél.

2013. aug. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon erős a szőröm,én is borotválkozok,de szinte mindig tüsis vagyok és látszik is.A páromat egyáltalán nem zavarja szerencsére.
2013. aug. 27. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én gyantázom a lábaim, ott meg kell várni, míg megnő egy bizonyos hosszra, hogy újra lehessen gyantázni. Szerintem az hülyeség, hogy 4 hét simaság, talán egy hét, és utána újra nő vissza a szőr, viszont nem szúrós! Egy idő után sokkal ritkább is, kevesebb, vékonyabb szálú, nekem vannak helyek, ahol már egyáltalán nem is nő. Az, hogy meg kell várni, míg kicsit megnő nekem nem zavaró, mert szerencsére szőke a szőröm, és mint említettem már alig van.


A barátomat nem zavarja, régóta vagyunk együtt, soha nem volt még ebből baj. Nem ez adja meg egy kapcsolat alapját. ;)

2013. aug. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!