Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Segítség! Ezt hogyan tudnám...

Segítség! Ezt hogyan tudnám szépen megoldani? Haj gond. (lent)

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy befestettem a hajamat, nagyon szép színe lett, de most nő le, és anya max melírozást enged. Viszont nagyon látszik a lenövés, és zavar is. Mit tudnék csinálni?

Világosbarnából lettem aranyszőke.


2011. máj. 12. 13:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Fesd vissza világos barnára.
2011. máj. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezt nem nagyon értem. Anyud nem engedi h szőke legyél? csak mert ilyenkor ugye már csak a tövét kell visszafesteni ami nem nagy kunszt, azonban ha nem engedi akk, most barna melírcsíkok lennének benne vagy micsoda?(ha vissza kell barnulnod, na de bocs az értetlenkedésemért, lehet én vagyok ennyire hülye, mindenestre ha visszafesteted barnára talán még jobban is jársz mert a szőke hosszútávon "eleszi" a hajad, és köztudott hogy szinte minden szőke egyszer átvált

barnára, legalábbis akiket én ismerek szőkék. Úgyhogy jobb lesz megelőzni a gondot és legyél barna :) egy szép melegbarna de akár egy aranybarna is gyönyörű szerintem:)

2011. máj. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem kell visszabarnulnom, csak nem festethetem tovább szőkére,de más színre sem. itt a festéssel van a gond. tehát mindenképpen le fogom növeszteni, csak így nagyon csúnya. melír csíkok lehetnének benne, de nem tudom milyen színű..
2011. máj. 12. 16:27
 4/4 anonim ***** válasza:

Pedig pofon egyszerű a megoldás. A tövétől melírozd/melíroztasd olyan színnel, mint amire most a hajad festve van. Így nem látszik a lenövés, és szép, természetes hatást érhetsz el, ahogy a töve felé finoman sötétedik a haj. Ritkábban is kell festeni.


Egy kis kamillás öblítés meg nem nagy csalás, ennyi még belefér. ;) De a DM-ben is lehet kapni színfrissítő krémet szőke hajra, nekem az is bevált.


Ez egy tipikusan olyan megoldás, mikor a kecske is jól lakik, meg a káposzta is megmarad. A hajszíned megtartod, frissíted, nem nő le, és csak melírozva lesz.

2011. máj. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!