Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Palette Natural Colors hajfest...

Palette Natural Colors hajfestékről vélemények?

Figyelt kérdés

2013. aug. 29. 08:34
 1/2 anonim válasza:

Én Palette Intensive Colors hajfestéket használok, nekem eddig nagyon bevált. Hajfestékben csak a Palette-ban bízok, akár mennyit próbáltam eddig ki, 1 hónap múlva már vörösesbarna lett a FEKETÉRE festett hajam... Ja, és az Loreal volt.

Nagyon olcsó (700-800 ft), bár vállnál hosszabb hajra két doboz kell.

Szerintem a Natural Colors is minimum olyan jó mint az Intensive.

Ja és hajfesték mivoltára nagyon kedvező az összetétele. Nem tudom hogy a Natural tartalmaz-e keratin kivonatot, de az Intensive igen. Szóval csak dícsérni tudom.

Nem fakul, nem szárít, nagyon szép az eredménye. Bár festés után mindig felviszek egy pakolást. Az azért nem árt.:)

2013. aug. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! :) Azóta megcsináltam középbarnával, és tényleg szép lett! Én is szeretem a Palette-t, az első hajszínezésemkor is már azt próbáltam ki, és nem bántam meg..mindig szép az eredménye, és selymes tőle a hajam, nem szárítja ki! És igen, még az ára is jó..pedig nekem hosszú hajam van, de még a 2 doboz festék is csak 1400 ft, az azért elég jó, és az eredménye is! Én is csak ajánlani tudom mindenkinek :)
2013. szept. 1. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!