Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az indiai haj hullámos lesz...

Az indiai haj hullámos lesz mosás után? Vagy csak az európai? Vagy hogy lehet megkülömböztetni az indiai és az európai hajat? Mi a külömbség?

Figyelt kérdés
2009. okt. 31. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Indiai hajat kb 1 hónapig lehet folyamatosan hordani és nem olyan jó a minősége mint az európai hajnak.:D
2009. okt. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az india hajat nem csak egy hónapig lehet hordani. Nekem szőke a hajam és az aeurópai szőke haj nagyon ritka, így ázsiait vagy indiat szoktam venni. És 6-8 hónapig szoktam hordani.
2009. nov. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
szerintetek 10000ft-ért sok 4dkg haj?? nem tudom hogy indiai e vagy európai? azért kérdeztem hogy hogy lehet megkülömböztetni? kaptam és elszeretném adni!
2009. nov. 1. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!