Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Levágattam a hajam, nagyon...

Levágattam a hajam, nagyon rövid! Foglalkozzak a többiek véleményével?

Figyelt kérdés

2 évig növesztettem a hajam, de minden rossz ebben az időben történt velem. A hátam közepéig ért már.

De úgy döntöttem, hogy mivel új, boldog életem van így akkor ismét új lappal kezdek.

Öltözködésileg már hónapok óta megváltoztam, de hajilag még csak most váltottam.. Hát a nyakam közepéig ér, és nagyon nagyon megvan tépve nem tudom a többiek mit szólnak hozzá!! Nekik tuti nem fog tetszeni mivel mindenki növeszti seggig érőre.. Érdekeljen a véleményük??


2009. nov. 1. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Dehogy érdekeljen! Mindig az a lényeg h neked tetsszen nem az h másoknak. És sztem tök jó h változtattál magadon, így enm lesz a külsőd "unalmas". :)
2009. nov. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ha neked tetszik, akkor ne foglalkozz a többiek véleményével;) először szokatlan lesz, és lesz akinek tetszik, lesz akinek nem, de ez a természetes.

ha te így érzed jól magad, akkor hajrá:)

de amúgy én is mindig kijelentem hogy nem érdekel mások véleménye és ugyanúgy foglalkozom vele és nem bírom a kritikát sajnos :(

2009. nov. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Attól hogy mindenki növeszti neked nem kell beállnod a sorba. Ha röviden tetszik akkor legyen rövid. Az embereknek meg úgysem tetszik sose semmilyen újdonság amíg hozzá nem szoknak.
2009. nov. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Legalább nem mész a többiek után.Ne izgulj miatta,hogy tetszik-e másnak vagy nem az a lényeg,hogy neked tetsszen : )
2009. nov. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jajj nem akarsz egy előtte-utána képet felrakni? Mert ugyanezen megyek kersztül, ugyan így váltottam ruhatárat, ugyanígy hátközépig ér a hajam és ugyanígy válligérőre szeretném levágatni de egyszerűen nem merem. Ha úgy jobb privátba írj, vagy nem tudom, de anyira kíváncsi vagyok! És csak bíztatni tudlak, hogyha te jól érzed magad a mostani bőrödben, egyáltalán ne érdekeljen a többiek véleménye! Hidd el, ha te most meg vagy elégedve magaddal, akkor ezt a többiek is látni fogják rajtad, és ha mégis negatív dolgot tapasztalsz, akkor az csak az irigység lesz! 19/L
2009. nov. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is szeretnék képet!Ne foglalkozz mások véleményével,ha neked tetszik.Majd megfogják szokni,lehet hogy nekik is nagyon tetszeni fog!!

22/L

2009. nov. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

küldtem emailt írjatok vissza! :)

Köszi, hogy írtatok!!

Hát megvolt az első megjelenésem! Kicsit furán éreztem magam! De tök vicces volt, mert egy csomóan most voltak a szünetbe fodrásznál! ;)

Sokan megdicsérték a hajam, volt 2 barátnőm akik a szemembe mondták, hogy egy nagy szar lett és nekik nem tetszik.. És láttam néhány arcon, hogy nekik sem tetszik, de ők nem mondtak semmit sem! :)

Én mindenkit csak bátorítani tudok a hajvágásra4 Most figyelj ha nem tetszik úgyis megnő! Nem marad úgy életed végéig. És ahogy mondtátok, csak magatokba kell rendet rakni, és ha látszik alapból a magabiztosságotokban, hogy nektek tetszik úgy tök máshogy adja le a képet az embereknek! Úgy sokkal szebb a haj is ha magabiztosan hordod! :)

2009. nov. 2. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!