Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tudnek csinalni? Az...

Mit tudnek csinalni? Az iskolaban felmentett vagyok tesi alol, viszont uszni kell majd jarnom. De.

Figyelt kérdés

Utalom magam.Evek ota nem voltam standon,uszodaba,sehol...Nagyin csunya piros striaim vannak.Csipo,mell,comb belso es kulso resze,vadli.

Nem vagyok kepes igy megmutatni magam senki elott.

Par het mulva megyek vissza orvoshoz,gerincferdules miatt(ezert vagyok felmentve), o irhatna uszas alol felmentest?

Az iskolaorvos kuldott el uszni,nem az ortoped orvos,szoval ha o ugy latja,hogy nem kell,akkor abba nem kothet bele az iskolaorvos nem? mivel eddig is csak gyogytornara jartam,az is eleg ezekszerint.



2013. szept. 8. 22:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az úszás kifejezetten ajánlott a gerincferdülésre.
2013. szept. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
A gerincferdülés gyógytornával is kezelhető. Mondd meg az orvosodnak mi a problémád, és kérd, hogy inkább gyógytornára küldjön. Ha megértő akkor simán ezt fogja javasolni. :)
2013. szept. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%

Én egész biztos vagyok benne, hogy nemhogy az úszás alól nem ment fel, ha ezt így előadod, de könnyen lehet, hogy egy beutalót ad az elmeorvosi részlegre. Nem normális a hozzáállásod. Azért, mert utálod magad, ne a gerinceddel tolj ki, jól jön az még később is, az úszás pedig jót tesz neki.

És nyugodtan menj csak el úszni, addig úgyis kénytelen vagy, sőt lehet rég meg is szokod, mire eljutsz orvoshoz. A gyógyúszást pedig ne úgy képzeld el, mint valami strandolást, hogy a csinos bikinis lányok heverészve egymást mustrálják. Az ember örül, ha leússza a szükséges hosszokat, aztán siet tovább. Hol érdekli a másik?

Ja és érdemes lenne egy kört tenned a bőrgyógyászaton is, hátha tudnak valamit ajánlani a striákra, ami segít valamennyire.

2013. szept. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Striákra semmit nem fognak tudni adni, viszont idővel kifehérednek. De ugynaúgy ottlesznek, életed végéig. Jobb ha már most megszokod őket. Szerintem magadtól menj el pszichológushoz, még mielőtt más küldene. Az úszásra is járj el, a kutya nem fog rád nézni ne aggódj. Az emberek oda úszni járnak, nem a másik hibáit keresni. Nyugi, lesz nálad csúnyább, undorítóbb ember is.
2013. szept. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Gannicus23 válasza:
100%
Striákat valamennyire a szolárium elhalványítja, viszont tényleg ott maradnak a testeden örökre. Gerincferdülésre legjobb az úszás, mint minden ízületi megbetegedésre mert úgy tudsz mozogni hogy közben nem terheled az ízületeket. Gyógyúszás lenne a legjobb.
2015. jan. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!