Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » S. O. S! Elrontottam a szemöld...

S. O. S! Elrontottam a szemöldököm! Hogyan hozhatnám helyre?

Figyelt kérdés

Alapvetően is hülyén nézett ki, mivel mindkettőnek a belső felén sűrűbb volt, illetve hosszabbak, és erősebbek voltak a szálak. Ezért nyáron gondoltam kicsit megpróbálom helyrehozni, így a szálak hosszából vágtam le, de mivel ezután úgy nézett ki mintha egy lyuk lenne a közepénél, a másikat (szerencsére nem rontottam el). Mivel továbbra is borzalmasan festett a fele, a minap gondoltam h javítok még rajta, de sajnos ez is csak még rosszabbul sült el... most úgy néz ki mintha két hézag lenne benne... szerencsére van ilyen szemöldökfestékem, amivel suli előtt úgy ahogy korigálhattam, viszont kicsit sötétebb mint a hajam színe, szóval nem a tökéletes...

Szóval a kérdésem, hogy valahogy helyre tudom ezt még hozni? Kenjem ricinusolajjal? A legnagyobb baj, hogy a hétvégén esküvőre vagyok hivatalos, és nagyon nem akarok ilyen hézagos fejjel megjelenni... Kozmetikus tud vele valamit csinálni?


2013. szept. 9. 14:58
 1/5 A kérdező kommentje:
2013. szept. 9. 15:07
 2/5 anonim ***** válasza:
Riciinusolajjal állítólag vissza nő
2013. szept. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
és mennyi idő alatt?
2013. szept. 9. 15:19
 4/5 anonim ***** válasza:
nem 3 nap alatt :) menj kozmetikushoz legközelebb! Esetleg tud valamit most is alakítani még rajta. meg megmondja hogy fest be normálisan
2013. szept. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyesmi színe van a szememnek!!:)))
2013. szept. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!