Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jó házi praktikák, pakolások...

Jó házi praktikák, pakolások pattanásos és mitesszeres bőrre?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, már nincs olyan sok pattanásom, mint régen, de azért még itt ott van néhány. Naponta 3szor mosok arcot, utána arctonikot használok. Mostanában ez már nem elég. A mitesszerek is egyre jobban elszaporodtak. Kozmetikushoz nem szeretnék menni. Voltam már, de nem jött be. Nem is a pattanások zavarnak, hanem inkább a mitesszerek. Kinyomkodás nélkül azok eltüntethetők?

2013. szept. 10. 20:49
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
igen, neutrogéna miteszereltávoltíó krém! minőség,kiváló eredménnyel. remélem tudtam segíteni :)
2013. szept. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem vagy véletlen önbizalomhiányos?
2013. szept. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem vagyok az :O miért kérdezed??


Első válaszolónak köszönöm :D

2013. szept. 11. 16:22
 4/10 anonim ***** válasza:

Azért mert aki önbizalom hiányos, az az utcán is bizonyos mértékben elvárásokat tekint magának => azaz bizonyos mértékben idegeskedik, ami miatt sok ember pattanásos.


De ha te ilyen nyugodt és nyílt ember vagy az utcán, akkor a pattanások okai másban keresendők :)

2013. szept. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De mondom, engem nem is a pattanások zavarnak, azokból nincs olyan sok, csak 1-2. Inkább a mitesszerek idegesítenek.
2013. szept. 11. 18:27
 6/10 Angicuu válasza:
50%

utolsó elötti válaszoló szerintem egy embernek k*rvára nem azért jönnek ki a pattanásai mert önbizalom hiányos én se vagyok önbizalom hiányos de mégis van egy két pattanásom és remélem hogy segítettem megértetni hogy rohadtul nincs köze ennek az önbizalom hiányhoz

Amugy hogy a kérdésre is válaszoljak kevés tejet old fel kicsi élesztőbe reszelj bele egy kis uborkát kend fel az arcodra hagyd rajta 10-15 percig és utána vagy tejjel vagy vízzel mosd le és utána alvás előtt az egész arcodra tegyél fel fogkrémet és reggel mikor felkelsz vizzel mosd le majd miután lemostad csavard ki egy fél citrom levét

és mosd át vele az arcod majd pár perc múlva mosd le kent valamilyen arckrémmel aztén majd ha beszívta a krémet a bőröd öblíts át vízzel szappan nélkül az arcod majd kend be arctonikkal ha ezt kb 2 hétig mindennap megcsinálom 1x akkor olyan szép lesz a bőröd remélem segítettem :D

2013. szept. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

van köze hozzá, mert egy önbizalomhiányos magába is fordulhat, ami következtében stresszelhet.


A stressz meg mint tudjuk pattanásokhoz vezet. De ez csak 1 ok a sok közül.


De a stressz lehet az egyik leggyakoribb, mert az hatással van az emésztésre is.

2013. szept. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Angicuu: Nagyon köszi :) ki fogom próbálni :D
2013. szept. 17. 21:04
 9/10 anonim ***** válasza:
Kérdező bevált,amit Angicuu mondott?
2013. szept. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia. Én is 17 vagyok és nekem is sok a mitesszerem. Megfelelő alapozóval eltüntethetőek. Megértem, hogy zavar, én is utálom őket. Nekem a Maybeline-Dream mousse vált be. Kis tégelyben kapható 5-6 különböző árnyalatban, nagyon szépen elfedi a hibákat, pirosságot, könnyű állagú, mintha semmit sem viselnék az arcomon, és viszonylag sokáig fent marad, nem áll össze csomókba, és nem szárítja ki az arcomat. Tudom ajánlani még a bio arcszeszeket, leszárítják a pattanásokat- a fogkrém szintúgy, valamint a hideg víz is eltünteti a pirosságot. A kozmetikusról meg annyit, hogy én is utálok járni, nem kellemes érzés, de, ha minden hónapban eljársz egyszer meg fog látszódni az eredmény pár hónapon belül..megéri, egyszer ki lehet bírni. Valamint ha strandra mész vigyázz, mert a nap könnyen beleégetheti a mitesszereket az arcodba- szolárium ugyan halványítja a pattanásokat, de az eredmény hosszútávon ugyanez-. Remélem tudtam segíteni.:)
2013. szept. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!