Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Korpás szeborreás bőr ápolása...

Korpás szeborreás bőr ápolása otthon, de milyen készítményekkel?

Figyelt kérdés

Arcbőröm gyakran húzódik tisztítás után, mégis zsíros, komedo képződésre hajlamos. Sajnos néha szeretem kinyomogatni, amiket találok rajta.

Milyen szereket használjak, amik "makulátlan" bőrt eredményeznek?

Habzó lemosót használok (általában mindig mást, ha elfogy, mivel nem különösebben vált be egyik sem), majd 2 naponta bőrradír, aztán szalicilszesz, majd hidratáló krém (épp Balea aqua), hetene 1x oriflame bojtorjános pakolás (na az tényleg bevált, úgy tűnik :))

Sajnos eddig még nem sikerült megtalálnom, hogy mi nyújt tökéletes megoldást a problémáimra.. :( (Persze le tudom sminkelni úgy, hogy ne látszódjanak napközben, dehát az mégsem megoldás)

23L



2013. szept. 12. 09:52
 1/3 A kérdező kommentje:

Ja és szűretlen (tehát illatos :) kókuszolajat szoktam még használni rá (heti 1-2 alkalommal, amikor eszembe jut), mert úgy tudom, antibakteriális és hidratáló hatása miatt úgy gondolom segíthet.

Használjam minden este hidratálókrém helyett esetleg? :-/

2013. szept. 12. 15:01
 2/3 anonim ***** válasza:
A legfontosabb a radírozás és emellett kíméletes legyen az ápolás lehetőleg gélkrémmel.Pakolások lehetnek kicsit savtartalmúak amik tisztán tartják a bőrt ezek főleg gyümölcsösek.Én tudom ajánlani a Himalaya Herbals gyümölcsös pakolását,nagyon szép lesz a bőr.
2013. szept. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ilcsi fekete szappan. De vigyázni kell vele, mert csak a patis területre (nekem homlok) szabad tenni, mert például nekem az arcom nem patis, de ha oda is rakok belőle, akkor elkezd hámlani, foltos lesz a bőröm :) :))
2014. jan. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!