Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mindennap sminkelem magam,...

Mindennap sminkelem magam, lemosás után mivel ápoljam a bőröm?

Figyelt kérdés

minden reggel suli előtt kisminkelem magam aztán van hogy csak este mosom le de van hogy már délután!Megviseli a bőröm...mivel kell ápolni?tisztítani? (Házi módszerek is érdekelnek)

17/L


2009. nov. 5. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
smink lemosására használj smink lemosó tejet,utánna pedig tonicot.és hidratáló arc krémet! de ha nem muszáj akkor ne sminkeld magad suliban!pláne hogy korai bőr öregedést okoz idő után!!! én is ott rontottam el hogy 13éves koromban elkezdtem alapozót használni a pattanások miatt és 17éves koromig 1x sem léptem ki az utcára se a suliba smink nélkül..és amikor lemostam a sminket undorító volt a bőröm! aztán most 6hónapja le szoktam a sminkről,és 1csepp alapozó nélkül is gyönyörű az arcbőröm! és a pattijaim is elmúltak amiota nem használok alapozót! persze néha a szememet sminkelem de az arcomra semmit nem rakok!!! K17
2009. nov. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

énis sminkeltem magam gimiben, most 24 vagyok, de a bőröm mégis hibátlan. én a fősulin leszoktam az alapozóról, mertmár az idegeimre ment :D

megvettem szinte minden arcápolási terméket h a bőrömet szebbé tegyem, h nekelljen alapozót hazsnálni, de egyiksem vált be. aztán kipróbáltam azt h heti eccer radírozok, és kamillával gőzölögtetek, majd felrakok egy hidratálót utána éjszakára. na ezaz ami bevált. mostmár szép a bőröm.

ja és én csak sima melegvízzel mosom le a sminkem, és mosom meg minden este az arcom, majd utána hideg vízzel, és irány az áfgy. néha bekenem körömvirág krémmel a homlokom ésaz állam. ennyi.

2009. nov. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
igen a körömvirág krém nekem is bevált!:D +ba még körömvirág szappant is használok!! :D
2009. nov. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!!
2009. nov. 6. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!