Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Igaz az, hogy ha egy termékcsa...

Igaz az, hogy ha egy termékcsaládból való az összes hajápolóm, akkor az jobb a hajamnak? Pl ugyanolyan sampon, balzsam és pakolás jobb, mint ha a pakolás másfajta?

Figyelt kérdés

Amúgy avonos hajápoló mind. Ha mondjuk a sampon és a balzsam hajerősítő,a pakolás meg töredezésre van,akkor az nem jó a hajnak,nem olyan hatékony,mintha mind hajerősítő lenne?

Erősíteni is kéne de nagyon törik is.a töredezés elleni pakolás mennyiségileg több,ár u.annyi

Melyik pakolást vegyem?

(pontozok,köszi a segítséget)



2013. szept. 30. 15:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez csak marketing, hogy mindent egy cégtől vegyél meg.
2013. szept. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

pontosan. az 1. jól mondja... ez van írva egy csomó termékre, nemcsak hajápolókra, pl a szájvízre is ez van írva, hogy a termékcsalád fogkrémjével együtt erősebb a tisztító-fertőtlenítő hatás...


nekem egyébként a hajammal elég sok gond volt az utóbbi időben, hullott csomókban(mint még soha) töredezett, alig bírtam kifésülni... abbahagytam a balzsamokat, mert egyre rosszabb lett a helyzet, helyette olajos pakolásokat teszek a hajamra és bioboltban veszek sampont. azóta nem töredezik a hajam és alig hullik a hajam, meg jobban is nő.

2013. szept. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem jobb,sőt a különböző termékek kombinációja jobb a hajadnak,mint ha egy termékcsaládot használsz egész életedben.Ahogy az első írta:marketing
2013. szept. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:) én is ezt mondtam a tanácsadónőmnek,hogy reklámfogás,de ő kitartott a gondolatnál,hogy egyfélét kell használni.
2013. szept. 30. 16:16
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem kell, hogy egyforma legyen. Én pl. a hajamra is mindenből más márkát használok, más a sampon, balzsam, kondícionáló spray, szérum is, mégis nagyon egészséges, pedig fenékig ér. Csak mindenből meg kell találni azt, ami legjobban beválik, és egyszerre csak egy új terméket kipróbálni. Nekem évekig tartott, mire megtaláltam a nekem tökéleteseket.

(Nekem egyébként az összes avonos sampon borzalmas volt a hajamra, szinte marnak, annyira erősek. A balzsamok nekem semmit sem értek, a pakolások se nagyon. Viszont a hajvégápolóik nagyon jók, de azok meg drágák ahhoz képest, hogy 30 ml-esek, mikor a Baleából 1150-ért 100 ml-t kapsz, és ugyanolyan jó.)

2013. szept. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Balea? Azt hittem,az gagyi dm-es.
2013. okt. 1. 00:56
 7/8 anonim ***** válasza:
Dm-es, de nem tudom miért gondolod, hogy gagyi. Szerintem az Avon termékei sokkal gagyibbak (sokat próbáltam, szóval ismerem a többségét).
2013. okt. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Érdekes. És arctisztítóban is jó a balea? Mert az avonos clearskint egy ideje használom és zsíros lett tőle a bőröm.
2013. okt. 1. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!