Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyiért vágnak hajat pesten...

Mennyiért vágnak hajat pesten jobb helyeken? Pl : Zsidró Tamásnál.

Figyelt kérdés
2009. nov. 8. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:
6 körül
2009. nov. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
de kint van kirakatban az árlista
2009. nov. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

neméri meg.

levágják faszán a hajad, csinálnak neki nagyon mutatós külsőt, ami kb 2 napig tart, aztán meg ottállsz ugyanolyan hajjal mintha egy sima fodrász vágta volna.

2009. nov. 9. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szerintem meg megéri elmenni, sok jó tippet adnak hogy milyen haj állna jól. Én is elmondtam az elképzelésemet, ők meg elmondták mi állna jól, mi éppen a divatos és összehoztunk egy jó hajat.

Egyébként meg fodrászfüggő az is, zsidróban is lehet hogy beülsz egy gyenge fodrászhoz, kidobsz egy csomó pénzt és utána semmi eredmény. Tájékozódj előtte kihez érdemes menni.

2009. nov. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha egy fodrász jól levágja a hajad akkor még 2hónap múlva is jól fog kinézni, mert szépen arányosan nő.
2010. nov. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!