Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajfestés: vörösről barnára...

Hajfestés: vörösről barnára vagy szőkére?

Figyelt kérdés
Mahagónis vörösre festem a hajam már 2 éve. Kicsit unom a festést és rongálja a hajam. Szeretnék visszatérni az eredeti világosbarnára vagy esetleg szőkére. Lehet valahogy a vöröstől megszabadulni? Nem bírom kivárni amíg lenő, szenvedek egy darabig, aztán megint befestem.
2009. nov. 9. 10:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Házilag tuti csak több lépésben fog sikerülni
2009. nov. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vörösből a legnehezebb szőkét csinálni. Még a feketéből is könnyebb. Szóval szerintem inkább barnára fesd.
2009. nov. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is vörös hajam volt. Szőkét nem tudsz belőle csinálni, csak barnát, de azt is csak többedszerre. Én fodrászkellékesnél vett fodrászhajfestékkel festettem, mert az erősebb, de így is csak 3. alkalomra lett maradéktalanul barna színe, ami nem fakult vissza vörösre 2 hét alatt.

Ha szőkére fested, akkor ronda foltos rózsaszín lesz. Vagy teljesen leszívatod, de akkor félő, hogy egyáltalán nem lesz hajad...

Én még hamvasító samponnal is mostam, de nekem inkább narancsos vörös volt, így inkább megtartotta a barna színt. Nem lesz egyszerű, de nem is lehetetlen.

2009. nov. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!