Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fodrász sem tud festett hajat...

Fodrász sem tud festett hajat szépen kiszőkíteni? Esetleg tud rá melírozni?

Figyelt kérdés
Szőke hajat szeretnék, de eddig vörösbarnára festettem. Elkezdtem lenöveszteni, de elég sokáig fog ez tartani. Fodrász ki tudja szőkíteni úgy, hogy ne legyen hülye színe? (Eddig mindig otthon festettem.) Vagy esetleg tud rá normálisan szőkét melírozni? Úgy, hogy továbbra is lenövesztem, szóval a vörösbarnát nem tervezem, persze visszafesteni.
2013. okt. 7. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Hat... ha most vorosesbarna.. es leszivatod, akkor szeeep kis narancssarga lesz:D

Nekem fekete festett hajamat szivatta le fodrasz es narancssargas voros lettxd

sztem..melir az jo mert az befogja.. es szoke lesz.. bar nem tudom mennyire van lenove a hajad.. meg hogy mennyire van kikopva a vorosesbarna ahajadbol.. szoval nemtudom h hulyen allna e es olyan lennel e mint a kendermagos tik... vagy erted.. ha kepettudnal kuldeni a hajadrol jobban tudnek tanacsot adni:)

2013. okt. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Közben egyre világosabb barnára festettem, mert azt gondoltam, úgy könnyebb. Most ilyen világosabb barna, de azért barna. És lenőve még nem nagyon van, kb. másfél centi. A melír miért biztosabb, hogy szőke lesz? Köszi a választ, és bocs, de képet nem szeretnék küldeni.
2013. okt. 7. 16:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is csokibarnára(vörös fényű barnára) volt festve, bár nekem már elég szépen lekopott. Elmentem fodrászhoz, hogy most legyen szőke, egy lépésben ő se tudott szép szőkét csinálni, elég sárga volt... 25 fokban is sapkában mentem a közértbe...:D Sokkal világosabb lett ott a hajam, de azért eléggé világosabb a rendes lenövésem és ahol még festve volt, úgyhogy én levágattam. Hajradírral lehet meg tudják csinálni, hogy leszedik a fényét és utána egységes lesz, de ezt fodrásszal konzultáld inkább meg.
2013. okt. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszi. Akkor lehet, hogy még inkább lenövesztem egy ideig.
2013. okt. 8. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!