Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Anyajegyemen megjelent egy...

Anyajegyemen megjelent egy fehér pattanás. Félnem kéne?

Figyelt kérdés

Nem merek hozzáérni, tartok tőle h megsérteném az anyajegyet, ami egyébként nagy és bőrtől elálló. Lehet rákgyanús?

20F



2013. okt. 21. 09:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Anyajegyen barmilyen elvaltozas gyanus, foltetlenul mutasd meg borgyogyasznak!
2013. okt. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem,csak ne piszkáld és elmúlik róla.
2013. okt. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Értem. A röhej h júniusban kértem időpontot a bőrgyógyászatra mert akkor ez az anyajegy csípett, aztán két hónap mulva kaptam időpontot, augusztus végére, amire aztán nem tudtam elmenni.

Szóval megmutatni egy szakembernek egykönnyen nem tudom.

2013. okt. 21. 15:58
 4/7 anonim ***** válasza:

"mert akkor ez az anyajegy csípett"


Huha, meg egy into jel, foltetlenul mutasd borgyogyasznak minel hamarabb! BP-n maganorvosnal 3-5000HUF egy vizsgalat es par napon belul sorra kerulsz!

2013. okt. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#4. Plusz számoljunk még kb 7ezret h bpre utazzak. Az egészség nem mérhető pénzben, de örülnék ha lenne most egy 10esem.

Köszi a válaszokat, kérek időpontot és amint sorre kerülök megvizsgáltatom magam!

2013. okt. 21. 18:08
 6/7 anonim ***** válasza:
Majd mondd el reszletesen, mirol van szo (anyajegy csipett, most meg "pattanasos"), amikor idopontot kersz, hatha hamarabb adnak!
2013. okt. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm :)
2013. okt. 22. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!