Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megvegyem gyógyszertárban...

Megvegyem gyógyszertárban vagy inkább rendeljem meg? Melyiket keresem? Vagy a kettő ugyanaz?

Figyelt kérdés

Szóval azt olvastam, hogy pattanásra nagyon jó az antiszeptikus hatású Sudocrem. A neten találtam is ilyet, fehér tégelyben, pirossal ráírva, hogy antiszeptikus. Viszont egy csomó más fajtája is van is van, legalábbis képeken vagy 6 különböző tégelyű Sudocrem, mindegyikre más van írva.

Több gyógyszertárban és dm-ben is kerestem, de mindenhol csak egy fajta van, ami szürke tégelyes. A gyógyszertárban azt mondták, a Sudocremnek az az 1 fajtája van. És mivel ez igazából pelenkázó krém, nem tudom, hogy megmerjem-e venni pattanásra, így hogy nem is biztos, hogy azt keresem. Bár rá van írva, hogy aknés bőrre. Akkor az jó pattanásra is, nem?

Szóval a fehér a neten, amire rá van írva, hogy antiszeptikus hatású (amit, és más fajtáit nem lehet kapni sehol), vagy a szürke, amire csak kisbetűkkel van ráírva, hogy aknés bőrre?

Vagy a fájtái már egyáltalán nem léteznek? Az egészet egyesítették?



2013. okt. 27. 06:34
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!