Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajfestéktől hullik a...

A hajfestéktől hullik a hajam? Már két fajtát is próbáltam.

Figyelt kérdés
Először L'oréallal volt befestve a hajam, de feltűnt hogy sokkal több hullik ki hajmosáskor, de nem rögtön, hanem rá vagy 3 hétre. Átváltottam Palette-re és ugyan úgy hullik. Milyen festéket vegyek hogy ne hulljon, vagy esetleg hanyagoljam a hajfestést?

2013. okt. 31. 17:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, ha eddig semmi bajod nem volt. Amúgy milyen színű? Ha fekete, akkor tuti hogy az, azzal ismerőseimnek és nekem is volt gondom.
2013. okt. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
szőkésbarna volt és most nagyon sötét barna, majdnem fekete. :) hogy oldottátok meg a problémát?
2013. okt. 31. 17:49
 3/8 anonim ***** válasza:
Közepes barna lettem, az ismerősöm pedig szőke. :-)
2013. okt. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
valószínűleg allergiás vagy valamelyik vegyszerre benne, szerintem hanyagold a hajhagymáid épsége miatt.
2013. okt. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Már elkezdett kopni, s van egy kicsi lenövésem is; tehát kb. egy hónapja nem volt festve és mégis hullik. Használtál rá valami sampont vagy pakolást?
2013. okt. 31. 17:52
 6/8 anonim ***** válasza:

Mennyire hullik? Mert napi 100 szál alatt még normális. Ha csomókban hullik akkor meg irány a doki. Nekem egyébként a Herbavita hajszesz bevált erre, minden nap használva 2 hét alatt megszűnt a hajhullás.

Hogy a festéktől van-e azt nem lehet tudni, de egyébként ha fested a hajad akkor ne ilyen bolti vacakokkal tedd hanem professzionális festékekkel amit fodrászkellékesben kapsz csak.

2013. okt. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Natur henna!! Vam fekete henna is. A Kadi henna a legjobb, keress rá neten. Sokkal szebb, és egészségesebb lesz a hajad tole. Es nincs benne káros anyag.Nem roncsolja a hajad, sot ápolja. A színe tartósabb.
2013. nov. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nap közben nem tűnik fel, csak akkor, amikor megmosom, de akkor elég sok :) [link] ezt használtam először, s azóta hullik.
2013. nov. 1. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!