Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szülés után, nagyon csúnya...

Szülés után, nagyon csúnya aknék lepték el az arcomat. Ami aggaszt, hogy nem csak gennyes es kemény csomókban jelenik meg, hanem viszket is. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Készülök az orvoshoz is,de amíg szoptatok nem hiszem,hogy barmilyen gyógyszert szedhetek,hacsaknem homeopátiás.Addig is mit csináljak?
2007. okt. 4. 00:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
jól gondolod hogy van olyan homeopátiás szer ami segít javítani az aknékon
2007. okt. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Fel a fejjel! Én is jártam hasonló cipőben, sőt a kisfiam arcán is jelentek meg akne szerű "dolgok". A bőrgyógyász mindkettőnknek Dalacin T - nevű ecsetelőt írt fel. Nem kellett gyógyszert szednünk és nagyon hatásosan 1-2 nap alatt leszárította, heg nélkül a pattanásokat. A mai napig használom.
2007. okt. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szia!sörélesztő tabletta nagyon jót tesz a bőrnek.ez vitamin csak nem tudom szoptatás alatt lehet-e.nekem akkor lett ilyen a bőröm mikor abbahagytam a szoptatást és akkor kezdtem el szedni.nagyon szép lett tőle a bőröm.
2007. okt. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bizonyára a hormonális változás miatt jelentkezett az akne ilyen hevesen. Ez nem is oylan ritka dolog, mint ahogy azt érzed: [link] Ne aggódj, ez néhány hónap alatt magától is rendeződik, ha nem nyomkodod szét az arcodat! Inkább kenegesd 100%-os Aleo Vera géllel és menj el egy bőrgyógyászhoz is!
2009. máj. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!